Bankaların Yakıt Harcamalarına Desteği Sürüyor ! İş Bankası'ndan Yakıt Alımına 40 TL İndirim

İş Bankası ve Total arasında sağlanan iş birliği ile harcamalarını İş Bankası Maximum kart ile yapanlar, 40 TL indirim kazanacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Akaryakıt fiyatlarının artması, bankaları harekete geçirdi. Birçok banka farklı akaryakıt firmaları ile anlaşma sağlarken Türkiye’nin en büyük bankalarından olan İş Bankası da kampanyanın öncülerinden biri olmayı başardı.

Yakıt Alımınızı İş Bankası Kartınızla Yapın, Zamlardan Etkilenmeyin

İş Bankası’ndan kazanacağınız 40 TL akaryakıt indirimi ile son zamlardan etkilenmeyeceksiniz. Başvuru için TOTAL yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve kampanyada kullanacağınız İş Bankası banka ya da kredi kartı numaranızın son 6 hanesini yazın ve mesajı 4402’ye gönderin. Kampanyaya katılımınızla alakalı onay mesajı almanızla beraber bu avantajdan yararlanabileceksiniz. Üstelik 1 Ekim sonrasında gerçekleştirdiğiniz harcamalar da hesaplamaya dahil edilecek.

İş Bankası akaryakıt kampanyasında otogaz alımları da kampanyaya dahil. Ayrıca başvuru için Maximum mobil uygulamasını da kullanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra kampanyalar menüsüne tıklayın ve Total kampanyasına tıklayarak başvurunuzu vakit kaybetmeden gerçekleştirin. Yine 1 Ekim sonrasında yaptığınız harcamalar, kampanyaya daha sonra katılım göstermiş olsanız bile sayılacak.

Total-istasyonlarinda-40tl-maxipuan

Kampanyadan yararlanabilmek için akaryakıt alımlarınızı 4 farklı günde en az 125 TL olacak şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Örnek verecek olursak 30.10.2021 tarihinde yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişle beraber 4 işlem için ilk şartı sağlamış olursunuz. Diğer günlerde yapacağınız en az 3 adet 125 TL ve üzeri yakıt alımıyla beraber kampanya şartlarını tamamen sağlamış olacaksınız. Bir gün içerisinde birden fazla 125 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapmanız durumunda sadece tek bir işleminiz kampanya için geçerli olacaktır.

İş Bankası Maximum özelliği olan banka kartı ve kredi kartlarıyla katılım sağlayabilirsiniz. Yakıt alımı öncesinde yakıt alacağınız Total istasyonunun Maximum üye iş yeri olup olmadığını mutlaka sorgulayınız. Hem kampanya şartlarını sağlayacağınız, hem de kazandığınız puanları harcayacağınız istasyonun Maximum üye iş yeri olması gerekiyor. Kampanya 15 Kasım’a kadar devam edecek ve kazandığınız indirimler 19 Kasım’da kullandığınız karta yüklenecektir. Maximum ile anlaşmalı Total istasyonlarında kazandığınız puanları kullanabileceksiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN