Bankaların Taşıt Kredisi Faizleri Düşüyor! Denizbank'tan Uygun Taşıt Kredisi

Denizbank'tan yeni bir kredi hamlesi daha geldi. 3 ay erteleme fırsatı ile en uygun düşük faizli taşıt kredisi kampanyası başlıyor…

Kredi 26.11.2021 - 09:05 26.11.2021 - 09:05 Serhat Karaman

Denizbank 3 ay erteleme avantajları ile 0 veya 2. el araç satın almak isteyen tüm vatandaşların hayallerini gerçekleştirmelerinde destek sunmaya devam ediyor. Merkez Bankası tarafından faizlerin düşürülmesinin ardından birçok tüketici kredisinde gelen faiz indirimi haberleri sonrasında vatandaşların hem konut hem de taşıt başta olmak üzere birçok kredi türünde avantajlı oranlardan yararlanmaları sağlanacak. %1,81’den başlayan faiz oranları ile sunulan kredi kapsamında sıfır veya ikinci el otomobiller için kredi kullanımı mümkün olacak. Son dönemde artan otomobil fiyatları karşısında hayallerini ertelemek zorunda kalan birçok vatandaşın yeni dönemde de diledikleri araca kavuşmaları için özel kampanyalar açıklanmaya devam ediyor. Kredi faizlerinde ise kamu bankaları öncülüğünde indirimler olması vatandaşların birçok ihtiyacına çözüm sunmayı hedefliyor.

Denizbank İkinci El Taşıt Kredisi Kampanyası

Denizbank üzerinden düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile ikinci el taşıt kredisi talep edecek tüm vatandaşların cazip oranlardan yararlanmaları sağlanacak. Başvuruların 1 iş günü içinde yanıtlandığı kredi kampanyası için ayrıca hızlı başvuru kanalları da açıktır. Bu sayede kolayca dilediğiniz miktarda krediyi bankadan talep edebilir ve aynı gün içinde kredi yanıtı alabilirsiniz. İkinci el ve sıfır araçlarda sabit faiz uygulanmaktadır.

%1,81’den başlayan faiz oranları ile 60 ay vade seçeneklerine kadar avantajlı ödeme seçenekleri sunulur. Ayrıca 3 ay erteleme avantajlarını kullanarak ilk taksit ödemelerinin takip eden aylarda yapılması mümkündür.

Denizbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Fırsatı

Bankaların vatandaşlara son dönemde 3 ay ödemesiz kredi fırsatları sunması birçok kişinin nakit sorunlarına çözüm bulmasına ve hem konut hem de otomobil satın alımlarında çok daha uygun ödeme koşullarından yararlanmalarını sağlamıştır. Denizbank tarafından başlatılan taşıt kredisi kampanyasında ise 3 ay erteleme avantajları krediye olan talebi artırmış durumda.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Denizbank üzerinden sıfır veya ikinci el taşıt kredisi almak isteyen vatandaşların doğrudan en yakın Denizbank şubeleri üzerinden işlem yapması gerekmektedir. Dijital kanallar üzerinden detaylı bilgi alınarak ön başvuru yapılması da mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@