Bankaların Faiz Oranları Değişti! En Yüksek 32 Günlük Mevduat Faizi Hangi Bankada?

Bankaların kredi ve mevduat faiz oranları güncellenmeye devam ediyor. İşte en yüksek 32 günlük mevduat faizi veren bankalar…

Finans 22.11.2021 - 13:13 22.11.2021 - 13:13 Serhat Karaman

Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren birçok banka faiz oranlarında güncellemeye gitmek zorunda kaldı. Merkez Bankası tarafından faiz oranlarının düşürülmesinin ardından gelen bu hamleler sonrasında en yüksek mevduat faizlerinin ise hangi bankada olduğu merak edilmeye başladı. Birikimlerini yüksek faiz oranları ile mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyen vatandaşların yüksek hoş geldin faizlerinden de yararlanmaları sağlanacak. 32 günlük en yüksek mevduat faiz oranlarına sahip bankalar arasında ING Bank, Burgan Bank ve Alternatif Bank ilk sıralarda yer alıyor. %18 hoş geldin faiz oranları ile ING Bank birikimlerini e – Turuncu Hesap ile değerlendirmek isteyenlere yüksek kazanç sağlamaktadır.

ING Bank Mevduat Hesabı Faiz Getirisi

Türkiye’nin önde gelen bankalarından ING Bank, yüksek mevduat faiz oranları ile dikkat çekiyor. Hoş geldin faizi kapsamında mobil üzerinden hesap açma ve yatırım işlemlerini tamamlayan her vatandaş yüksek oranlardan yararlanabilecekler. 32 günlük vadede en yüksek mevduat oranlarına sahip banka, %18’den başlayan cazip oranlarla, 10 bin TL için net 150 TL faiz getirisi sunacaktır. Vade ve birikim miktarına göre her yatırımcı için getiri oranları değişiklik gösterebilir.

ON Hesap Mevduat Faiz Oranları

Burgan Bank üzerinden ON Hesap açan ve birikimlerini hesaplarında mevduat faizleri ile değerlendirmek isteyenler için %18’den başlayan cazip faiz avantajları sunulmaya devam ediyor. En yüksek mevduat faiz oranlarından birine sahip banka tarafından ayrıca alternatif birçok farklı mevduat faiz hesabı ile yatırım avantajları da sunulmaktadır.

Alternatif Bank Mevduat Faiz Oranları

Alternatif Bank ise en yüksek 32 günlük mevduat hesap faiz oranlarına sahip bankalar arasında yerini almayı başarıyor. %17,25’den başlayan faiz oranları ile VOV Hesap üzerinden vatandaşların yüksek faiz oranları ile birikimlerini kolayca değerlendirmeleri sağlanmaktadır. Bankanın dijital başvuru kanallarını kullanarak başvurularını yapan herkes vade sayısına göre yüksek faiz oranlarından yararlanabilir ve TL birikimlerinin hiç olmadığı kadar yüksek oranlar ile değerlendirilmesini sağlayabilir.

Bankaların son günlerde kredi faiz oranlarında indirime gitmelerinin ardından mevduat faizlerinde ise herhangi bir güncelleme yapıp yapmayacakları merak edilmeye başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@