Bankalardan Yeni Vadeli Mevduat Hesabı Hoş Geldin Faizleri Açıklandı! Anadolu Bank 32 Günlük En Yüksek Mevduat Faizi!

32 günlük en yüksek vadeli mevduat hesabına yüksek veren banka belli oldu. İşte Anadolu Bank Dijital Hoş Geldin Faizi…

Finans 25.11.2021 - 23:19 25.11.2021 - 23:19 Serhat Karaman

Vadeli mevduat hesabı ile birikimlerini değerlendirmek isteyen tüm vatandaşların en iyi faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmesi sağlanmaya devam ediyor. Bankaların mevduat faiz oranlarında sürekli olarak güncellemeye gitmelerinin ardından söz konusu kampanyalara ise ilgi bir hayli yoğun. ’den başlayan Dijital Hoş Geldin Faiz fırsatı sunarak yatırımlarını yüksek oranda faiz getirisi ile değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlar için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Yatırım miktarı ve belirlenecek vade sayısına göre uygulanacak faiz oranları da değişiklik gösterebilmektedir. 32 günlük en yüksek vadeli mevduat hesap faiz hesaplamalarında en yüksek mevduat faizi veren bankaları tercih ederek birikimlerini en yüksek oranlar ile değerlendirmeye başlayabilecekler.

Anadolu Bank Hoş Geldin Faiz Avantajı

Anadolu Bank e – Vadeli hesap kampanyası kapsamında şubeye bile gitmeye gerek kalmadan vatandaşların kolayca hesap açma işlemlerini tamamlaması ve yüksek faiz oranlarına sahip vadeli hesap avantajlarından yararlanmaya hemen başlaması sağlanıyor. ’den başlayan Dijital Hoş Geldin Faizi ile birikimleri değerlendirilen vatandaşlar, devam eden vadeler için sonrasında ,75’e varan Devam Faiz Oranına da sahip. Şube Hoş Geldin Faizi ise olarak belirlenmiştir. İster dijital bankacılık kanalları ile ister doğrudan şubelerden hesap açma işlemlerinin yapılmasına göre faiz getirisi de değişiklik gösterecektir.

Dijitale Özel Vadeli Hesap Kampanyaları

Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren birçok kurum tarafından dijital bankacılık alanında verilen hizmetler birçok işlemin kolaylaştırılmasını sağladı. Şubesiz bankacılık hizmetlerinin yaygınlaşmasının ardından Anadolu Bank tarafından vadeli mevduat hesap açmak isteyen müşteriler için yüksek faiz oranları ile sunulan kampanya kapsamında, vatandaşların şubelere gitmek zorunda kalmadan yüksek hoş geldin faizlerinden yararlanması sağlanacak.

90 gün boyunca ’den başlayan cazip faiz oranlarının uygulanacağı hesap kapsamında sonraki günler için de birçok cazip faiz oranları uygulanacak. TL birikimlerini en iyi oranlar ile vadeli mevduat hesap faiz oranları ile değerlendirmek isteyenler için bankaların benzer hoş geldin faiz kampanyalarına da vatandaşların ilgisi bir hayli yoğun. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@