İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!

Merkez Bankası tarafından Eylül ayı toplantısında yapılan 100 baz puanlık faiz indirimi hamlesi sonrasında bankalar gecikmeli de olsa kredi musluklarını açtı. Bankadan kredi çekmek istiyorum diyen kişilere farklı paketlerde farklı fırsatlar sunulurken hoş geldin kredisi paketleri ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuldu. 

Bankaların Ekim ayı kredi kampanyaları peş peşe açıklanırken özel bankaların hoş geldin kredisi kampanyalarında rekabet en üst seviyeye taşındı. Düzenlenen kampanyalarda bazı bankalar sıfır faizli bazı bankalar ise düşük faizli ihtiyaç kredisi vereceklerini ilan etti. İşte hoş geldin kredisi veren bankalar ve faiz oranları... 

İŞ BANKASI FAZSİZ 5000 TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası'nın müşterilerine yönelik olarak vermiş olduğu özel ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan hoş geldin kredisi paketinde ilk kez İş Bankası mobil uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan kişilere sıfır faizli taksitli nakit avans veriliyor. Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edecek. 

iş faizsiz taksitli nakit avans

GARANTİ BANKASI FAİZSİZ 5000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS NEDİR?

Taksitli faizsiz taksitli nakit avans veren bankalardan biri de Garanti Bankası olarak öne çıkıyor. Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası müşterilerine düşük faizli değil faizsiz olarak 5 bin liraya kadar nakit avans çekme imkanı sunuyor. 

faizsiz taksitli nakit avans

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler 31 Ekim 2022 tarihine kadar mobil uygulama üzerinden ilk kez Garanti Bankası müşterisi olması ve ilk kez Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapması şartı ile sıfır faizli 5 bin TL taksitli nakit avansı masrafsız olarak çekebilecekler. 

burgan bank

BURGAN BANK ON AVANTAJI DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Hoş geldin kredisi veren bankalar arasında yer alan Burgan Bank müşterilerine yüzde 0,89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verirken 10 bin liraya kadar dijital ihtiyaç kredisi dosya masrafsız olarak çekilebiliyor. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin sadece ilk kez mobil uygulama üzerinden Burgan Bank müşterisi olması şartı aranıyor. Bu şartı taşıyan kişiler 10 bin liraya kadar kredi tutarını 6 ay vadeli olmak üzere yüzde 0,89 faiz oranı ile çekebilecekler.