Bankalara Borcu Olanlara Yeni Destek! Garanti'den Cazip Borç Transferi Kredisi

Bankalara kredi veya kredi kartı borcu olanlara Garanti BBVA'dan yepyeni Borç Transferi Kredisi desteği geldi. 36 aya varan vade seçeneği ile borçlarınızı kolayca kapatın…

Kredi 24.11.2021 - 23:14 24.11.2021 - 23:14 Serhat Karaman

Garanti BVVA tarafından borç kapatma kredisi kapsamında başka bankalar üzerinde borcu olan vatandaşların oldukça düşük faiz oranları ve cazip ödeme koşulları ile borçlarını tek bir çatın altında toplama avantajları sunulacak. Kolayca tek bir çatı altında borçlarını ödeyerek, düşük faiz oranları ve uygun vade imkanlarından da yararlanabilecek tüm vatandaşlar, kredi veya kredi kartı borçlarını bu şekilde yapılandırma fırsatı da elde etmiş olacak. Başka bankalardan alınan bir veya birden fazla kredi için geçerli kampanya kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri uygulanacak. 50 bin TL ve üzerinde borç transferi kredisi için uygulanacak vade seçeneği ise 24 ay olarak belirlenmiştir.

Garanti Borç Kapatma Kredisi Avantajları

Garanti BBVA tarafından başka bankalara borcu olan tüm vatandaşlar için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Borçlarını hızlı bir şekilde kapatmak ve avantajlı oranlardan yararlanmak isteyenler için ayrıca özel faiz oranları ile Borç Transfer Kredisi sunulacak. Vade oranlarında ve kredi miktarına göre farklı faiz oranlarının belirlenmesi ayrıca uygun ödeme planlarının hazırlanmasını da sağlayacaktır.

Son dönemde kredi borçları artan birçok kesimden vatandaş için çare üretmesi beklenen borç kapatma kredileri, Garanti BBVA başta olmak üzere birçok banka tarafından benzer avantajlar ile sunulmaktadır. Kredi kampanyası kapsamında ayrıca bankanın maaş müşterileri tarafından dijital bankacılık araçları üzerinden başvuru yapılması da mümkündür.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Borç kapatma kredisi kapsamında temel amaç başka bir veya birden çok bankaya borcu olanların söz konusu bu borçlarını tek bir çatı altında birleştirerek, uygun ödeme koşulları ile tek bir kredi ile bu borçlarını, borç kapatma kredisi ile kapanmasıdır. Garanti BBVA ise 36 aya kadar vade seçeneği sunduğu Borç Transfer Kredisi kapsamında; çalışan, emekli, kira geliri sahibi ve işletmeler başta olmak üzere her kesimden kişi için finansman sağlamaktadır.

Vade ve kredi miktarına göre özel faiz oranlarından yararlanarak tüm vatandaşların başka bankalara olan borçlarını Garanti BBVA’a taşıyarak en uygun ödeme koşulları ile borç kapatma işlemlerini kolayca yapabilecektir. Uygun faiz oranları ve ödeme koşullarından kolayca yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@