Ekim ayının ilk Pazartesi günü olması sebebiyle bugün itibarıyla pek çok banka tarafından yeni ihtiyaç kredisi kampanyası tanıtıldı. Bankalar tarafından duyurulan bu yeni ihtiyaç kredilerine ilişkin detay, koşul ve şartlar ise merak konusu oldu. Yeni gelen bilgiler kapsamında vatandaşlara sunulan son ihtiyaç kredisi paketi dikkat çekti. 

ING tarafından vatandaşlara sunulmuş olan bu ihtiyaç kredileri kapsamında vatandaşlar kolaylıkla ihtiyaç kredisi alabilir hale geldiler. İhtiyaç kredisi çekmekte zorluk çekmek istemeyen ve düşük miktarlı acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak isteyen vatandaşlar için duyurulan bu ihtiyaç kredileri kapsamında son gelen paket büyük dikkat çekti.

Özel bankalar arasında yer alan ve pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bankalar arasında yer alan ING tarafından duyurulmuş olan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 10 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bildirildi.

ING tarafından henüz duyurulmuş olan bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 10 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bildirildi. Gelen bilgiler kapsamında banka tarafından yapışlacak olan ödemelerin kolaylıkla verileceği ve uygun koşullar altında ödemelerin gerçekleştirileceği duyuruldu.

ING tarafından hazırlanmış olan ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları Haber Kredi adresinde...

ING 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 12 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,54
  • Toplam Faiz: 1.294,94 TL
  • Aylık Taksit: 941,25 TL
  • Toplam Ödeme: 11 Bin 345,00 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 26,92
  • Tahsis Ücreti: 50,00 TL

ing

Kamu bankası başvuru yapanlara 7500 TL ihtiyaç kredisi verecek! Kamu bankası başvuru yapanlara 7500 TL ihtiyaç kredisi verecek!

ING tarafından hazırlanmış olan ihtiyaç kredisi kampanyası bu koşullar altında sunuluyor olup vatandaşların hızlı bir şekilde kullanabilmelerine olanak sağlıyor. 

İlgili kampanyada belirtilmiş olan oranlar ve tutarlar Hangi Kredi adresinde yer alan bilgiler referans alınarak hazırlanmış olup değişiklik gösterme ihtimali bulunmaktadır. Banka politikaları, müşteri tipi ve dönemsel etkilere bağlı olarak değişiklik gösterebilen koşullar ile ilgili detaylı bilgiler ise en güncel olarak ING mobil bankacılık, internet bankacılığı ve banka şubeleri aracılığı ile alınabilmektedir.