Bankada Sıra Beklemeye Son! 25000 TL İhtiyaç Kredisi 10 Dakikada Hesabınızda, Duymayan Kalmasın

Halkbank, bireysel kredilerde çığır açacak bir karara imza attı. Kefil veya teminat derdi olmadan üstelik bankaya bile uğramadan 25.000 TL krediniz hazır.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Halkbank, bireysel kredilerde çığır açacak bir karara imza attı. Kefil veya teminat derdi olmadan üstelik bankaya bile uğramadan 25.000 TL krediniz hazır. Tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden Halkbank müşterisi olmak ve kredi başvurunuzu bankaya iletmek. Maksimum 10 dakika içerisinde krediniz hemen hazır.

Halkbank 25.000 TL İhtiyaç Kredisi Desteği

Halkın bankası Halkbank vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Bu destek kapsamında kefil veya ipotek şartı olmadan ihtiyaç kredisi veren bankanın 25.000 TL ihtiyaç kredisi için 36 aylık vade farkından yararlanabiliyorsunuz.

Halkbank müşterisi olmayanlar da ilk kez Halkbank ile tanışarak 25.000 TL ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanabiliyor. Nasıl mı? Hemen telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play Store ya da App Store’a girin ve Halkbank mobil şubeyi cebinize indirin. Daha sonra Halkbank müşterisi olmak için ilgili sekmeye tıklayın ve T.C kimlik kartınızı sisteme tarayın. Ardından Halkbank çağrı merkezi yetkilisi ile kısa süreli bir görüşme yaparak hesabınızı dakikalar içerisinde açın. Hesap açılışı sonrasında kaydettiğiniz cep telefonu numarasına gelen Halkbank şifresi ile şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi başvurunuzu hemen yapın.

Halkbank 25.000 TL kredi desteğinden 18 yaşından büyük tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yararlanabilir. Özel vade seçenekleri sayesinde en rahat ödeyebileceğiniz planı belirleyin ve başvurunuzu sistem üzerinden Halk Bankası’na iletin. Başvurunuz onaylanır onaylanmaz paranız Halkbank nezdindeki cari hesabınıza aktarılacak.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Şartları

Halkbank ihtiyaç kredisi desteğinden yararlanabilmeniz için Halkbank hesabınızın olması ya da ön kredi onayı sonrasında hesap açılması gerekiyor. Önceki başlıkta belirttiğimiz platformlarda 25.000 TL’ye kadar olan talepleriniz daha basit şartlarla yerine getirilirken iyi bir kredi siciline sahipseniz 50.000 TL’ye kadar kredinizi şubeye uğramadan kullanabilirsiniz.

25.000 TL ihtiyaç kredinizi 36 ay vade ile kullandığınızda aylık sadece 973,90 TL ödeyeceksiniz. 3 yılın sonunda bankaya ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı ise 10.060,40 TL olacak. Çekeceğiniz kredi tutarı 25.000 TL’nin ne kadar altında olursa kredi başvurunuzun onaylanma olasılığı da o kadar fazla olur. Yine 3 yıl vade ile 10.000 TL kredi çekmek istediğinizde aylık taksit tutarınız yalnızca 389,56 TL olacak. 3 yıllık sürenin sonunda bankaya anapara dışında 4.024,16 TL faiz ödemiş olacaksınız. Vadenin uzunluğunu göz önüne aldığınızda ödeme planının gerçekten avantajlı olduğunu göreceksiniz.

HABERİ PAYLAŞ: