Ayda Sadece 184 Lirayla Anında Kredi Fırsatı! Küçük Taksitlerle Ödeme Yapmak İsteyenlere Müjde

Düşük faizli, düşük taksitli kredi ödemek isteyenler için süreç başladı. ING Bank düzenlediği kredi kampanyası ile birlikte vatandaşa nefes olacak.

Kredi 30.09.2021 - 16:05 30.09.2021 - 16:05 Serhat Karaman

Günümüzde nakit sıkıntısı neredeyse her vatandaşın en büyük sorunlarından birisi olarak ifade ediliyor. Para sıkıntısı yaşayan vatandaş için uygun ödeme seçenekleri sunan, düşük faiz uygulayan ve hızlı kredi veren bir banka bulmak samanlıkta iğne aramak kadar zor.

ING Bank son zamanlarda müşteri portföyünü genişletmek için harekete geçti. Acil paraya ihtiyacı olan vatandaş için şimdiye kadar görülmemiş bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Banka tarafından yapılan yazılı açıklama sonrasında kredi detayları heyecana neden oldu.

ING BANK KREDİ FAİZ ORANLARINI DİBİ ÇEKTİ

ING Bank tarafından yapılan açıklama sonrasında ilk kez banka müşterisi olacak vatandaşlar için 20 bin liraya kadar kredi vereceğini açıkladı. Tanışma faizi adı altında yüzde 1.35 oranında kredi verilecek.

İlk kez ING ile çalışacak olan vatandaşlar için müjde gibi haber paylaşıldı. 20 bin lira 36 ay vadeli kredi çekmek isteyen vatandaşlar yüzde 1.35 oranında kredi faizi ile birlikte ihtiyaç kredisi alabilecekler.

AYLIK 184 LİRA ÖDEMEYLE KREDİ ALABİLİRSİNİZ

Ayda Sadece 184 Lirayla Anında Kredi Fırsatı! Küçük Taksitlerle Ödeme Yapmak İsteyenlere Müjde2

ING Bank tarafından yapılan açıklama sonrasında daha küçük miktarlarda kredi çekmek isteyenlere daha hızlı destek verileceği açıklandı. 5 bin lira kredi çekmek isteyen bir vatandaş kredi ödemelerini yine 36 ay vadeli olarak yapabilecek. Bunun için aylık taksit ödemeleri de sadece 184 lira olarak belirlendi.

Ancak daha önce ING müşterisi olan ve banka ile çalışmaya devam edecek müşteriler bu süreçten yararlanamayacaklar. Yeni müşterilerin ise belirlenen şartlardan yararlanmaları için kredi notlarının en az1850 puan ve üzerinde olması gerekiyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@