Akbank ödemiş olduğu rakamlar ile en yüksek maaş promosyonu veren banka unvanını ele geçirirken bu süreçte bankalar arasında promosyon savaşı yaşanmasına neden olmuştu. Süreçte özel bankalar arasında başlayan promosyon yarışı ile rakamlar ek promosyon ödemeleri ile 13 bin liraya kadar çıkarken memur maaşı promosyonu rakamlarında ödenen tutar 41 bin liraya kadar yükselecek. 

Maaş promosyonu ödemelerinde emekliler ve memurlara yönelik bankalar ödeme yaparken asgari ücretli çalışanlar ise ne yazık ki bu kapsam dışında kalmıştı. Asgari ücret maaşı alan kişilerin işten çıkma ve çıkarılma riskleri daha yüksek olduğu ve sabit gelir konusunda bankaların endişeleri nedeniyle promosyon kapsamı dışında kalmışlardı. 

AKBANK 1.500 TL CHİP PARA KAMPANYASI! KAZANAN AKBANKLI KAMPANYASI NEDİR?

Akbank'tan davet et kazan kampanyası kapsamında Akbank müşterisi olan kişiler davet kodu ile yakınlarını bu bankaya getirmeleri halinde bin liraya kadar chip para kazanıyorlar. Kazanan Akbanklı kampanyası kapsamında ise maaşını Akbank'tan almaya söz veren kişilere ise 1.500 TL'ye varan tutarda chip para kazanma imkanı sunuluyor. 

akbank kampanyası

Kazanan Akbanklı programı kapsamında programa katılan Akbank müşterilerine tercih ettikleri para girişini vadesiz hesaplarına düzenli olarak 12 ay boyunca yatırma sözü vermeleri durumunda 1.500 TL chip para promosyonu verilecek. Bu paketten yararlanmak isteyen kişiler;

3 bin – 4 bin TL arasında bakiye aktarılması halinde 900 TL chip para,

4 bin TL'nin üzerinde ve 5 bin liraya kadar bakiye aktarılması halinde 1.200 TL chip para,

Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

5 bin TL üzerinde bakiye aktarılması halinde ise 1.500 TL chip para ödemesi promosyon olarak yüklenecek. 

Asgari ücretli çalışan kişiler 5 bin TL üzerinde maaş aldıkları için Akbank tarafından ödenen 1.500 TL chip para ödülü kazanma imkanı elde edecekler. Söz konusu kampanyadan sadece Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecini tamamlayarak ilk defa ve uzaktan Akbanklı olanlar yararlanabilecek. Ancak kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler Akbanklı olma aşamasında ürün tercih alanında “maaş müşterisi” seçeneğini işaretlemeleri durumunda kampanyadan yararlanamayacaklar. Bu nedenle bu seçeneğin işaretlenmemesi gerekiyor. Yine sadece 70 yaş altı kişiler kampanyadan yararlanamayacaklar.