Son zamanlarda gelen zamlarla birlikte birçok kişi tarım kredi marketlerine yüzünü dönmüştü. Cumhurbaşkanı'nın talimatı ile tarım kredi marketlerinde fiyatların düşürülmesinin ardından vatandaşlar ihtiyaçlarını özellikle de gıda anlamında buradan karşılamaya başlamılardı. Yeni yıla yaklaşırken yavaş yavaş fiyat artışına gidilecek ürünler merak edilirken sektörel kaynaklardan haber geldi. Şekere zam gelecek mi? Şekere ne kadar zam gelecek? Şeker fiyatları ne kadar olacak?

Özellikle de temel ihtiyaçlardan birisi olan gıdaya gelen zam vatandaşın oldukça üzülmesine neden olmuştu. Gelen zamların ardından şekere zam geleceği ile ilgili dedikodular çıkmaya başalerken sektörel kaynaklardan gelen bilgiye göre şekere zam geleceği söylentileri çıkmaya başladı. 

Şekere zam gelecek mi?

Kek, pasta, börek ve en çok da çay gibi birçok içeceğimizde kullandığımız şekere zam geleceği dedikoduları vatandaşın ilgisini çekti. Zam haberlerini yakından takip eden vatandaşlar zam ile ilgili haberleri yakından incelerken şekere zam gelip gelmeyeceği merak edildi. 

sekere-ne-kadar-zam-geldi (1)

Gün içinde çayla birlikte en çok tüketilen şeylerden birisi de şeker olurken şekere zam geleceği iddiaları merak getirdi. Şekere gelecek zam sektörel kaynaklar tarafından konuşulurken vatandaşlar gelebilecek zamları merak etmeye başladı. Şekere gelmesi beklenen zam oranı merak konusu olurken gözler haberlere döndü. 

Şekere ne kadar zam gelecek?

Şekere gelecek zam haberlerinin ardından vatandaşlar gelebilecek zam oranını öğrenmeye çalıştı. Gün içinde oldukça sık tükettiğimiz şekere ne kadar zam geleceği merak konusu olurken henüz net bir açıklama yapılmadı. Şekere gelecek zam henüz bilinmese de yeni yıl öncesi zam geleceği iddia ediliyor. 

Vergi borcu olanlar için duyuru geldi! Borçların silinmesinde kapsam genişledi Vergi borcu olanlar için duyuru geldi! Borçların silinmesinde kapsam genişledi