Pandemi ile birlikte araç fiyatları önlenemez bir şekilde yükselmeye başladı. Araç sahibi olmak isteyenler yeni fiyatlardan sonra hayallerini rafa kaldırmak zorunda kaldılar. Son dönemlerde çip krizinin de ortaya çıkması ile birlikte sıfır araç üretiminde yeni sorunların ortaya çıkabileceği düşünülüyor.

Sıfır araçlarda fiyatların tepetaklak olmasının ardından ikinci el araç piyasası da geri kalmadı. Hem fırsatçıların durumu değerlendirme istekleri hem de vatandaşın ikinci el araca yönelmesinin ardından fiyatlar sıfır araçlarla yarışmaya başladı.

ARAÇ ALMAK İSTEYENLERE FİAT YENİ KAMPANYA DÜZENLEDİ!

Araç sahibi olmak isteyenler için Fiat yeni kampanya düzenlediğini açıkladı. Bazı araç modelleri için hem kolay ödeme seçenekleri hem de düşük faizli kredi seçeneği sunduğu biliniyor.  

Araç firması konu hakkında resmi bir açıklama yaptı. 2021 model Fiat Panda model araç almak isteyen vatandaşlara 50 bin lira kredi seçeneği sunulacak. 12 ay vadeli olarak ödenecek kredilerde faiz oranları da geriye çekildi. Yeni faiz oranları yüzde 0.99 olarak açıklandı.

Sıfır araç sahibi olmanın günümüz şartlarında son derece zor olduğu bugünlerde sıfır araç sahibi olmak için yeni bir fırsat sunuluyor. Kampanyanın ise 3 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olacağı belirtildi.

Kredi kartı kullanan milyonlar için BDDK önemli karar yayınladı Kredi kartı kullanan milyonlar için BDDK önemli karar yayınladı

FİAT SIFIR ARAÇ KAMPANYASININ DETAYLARI BELLİ OLDU!

fiat

Fiat tarafından düzenlenen kampanya şimdilik sadece 2021 yılı Panda modelleri için geçerli olacak. Ancak kredi kampanyasından sorunsuz bir şekilde faydalanabilmek için ‘marka kasko’ yapılması gerekmektedir.

Kredi kullanımı sırasında bazı yasal vergiler, kredi tahsis ücreti ortaya çıkabilir. Bu durumda ortaya çıkabilecek ücretler ise aracın bireysel ya da ticari kullanımına göre değişiklik gösterebilir.