Sıfır km otomobil modellerini inceleyen ve almak isteyen vatandaşlar için müjdeli haber bir süre önce verilmişti. Ancak gelen bilgilere göre kampanyada son saatlere girildi. Geçerli Citroen modellerinde uygulanan büyük ölçekli fiyat indirimi kapsamında vatandaşların sıfır km otomobil sahibi olmaları kolaylaştırılacak.

2021 yılının ortalarından bu yana devam eden enflasyon artışının sonu gelmezken uygulanan zamlarda da eksilme yaşanmıyor. Tüm ürün, mal ve hizmetlere peş peşe gelen indirimler sonrasında vatandaşlar sıfır km otomobil sahibi olmanın yollarını araştırıyor. Milyonlarca vatandaşın her gün gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında sıkı bir şekilde araştırdığı sıfır km otomobil modellerinde indirim uygulamasına ilişkin yeni gelişmeler ise yaşanmaya devam ediyor.

Çok sayıda vatandaş için artık yalnızca bir hayal olan sıfır km otomobil alma konusunda yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Fiyatlardaki büyük ölçekli artışlar sonrasında vatandaşlar sıfır km otoobillere sahip olmakta güçlük çekiyorken otomotiv markaları finansman destekleri ile, banka kurum ve kuruluşları ise taşıt kredisi kampanyaları ile vatandaşlara destek ödemeleri gerçekleştiriyor. Ancak İLKSAN tarafından dunulan kampanya diğerlerinden biraz farklı...

İLKSAN CITROEN İNDİRİMİNDE YARIN SON GÜN!

Geride bıraktığımız hafta İLKSAN tarafından yapılan duyuru ile bir haftalık büyük ölçekli indirim kampanyası duyurulmuştu. İLKSAN'dan yapılacak olan otomobil alımlarında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı eğitim kurumlarında öğretmen olan kişilerin sıfır km Citroen modellerinden indirimli bir şekilde yararlanabileceği bildirilmişti.

İLKSAN'ın yapmış olduğu duyuru kapsamında 2022 model sıfır km Citroen C3 Aircross FEEL BOLD 1.2 PureTech 130 HP EAT6 model otomobilde tam 42 bin 500 TL tutarında indirim yapılmasına karar verilmişti.

Firmanın yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

"21.09. 2022 tarihinde saat 10:00 'da CITROEN  marka araçlar ile  61. Araç Kampanyamız başlayacaktır. Kampanya 29.09.2022 tarihinde saat 17:00'da sona erecektir. Araç bedelinin tamamını nakit olarak ödemede zorlanan üyelerimiz, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 80.000,00 (Seksenbin) TL’ye kadar olan kısmını İLKSAN’ dan genel ikraz olarak kullanabilecektir. Genel ikraz borcu devam eden üyelerimizin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyemizin (muvafakatname olması halinde De-Ha AŞ’ nin) hesabına aktarılır. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir."

Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak! Başarılı ekonomist Selçuk Geçer'den ikisini de dene tarafını seç! Dolar yıl sonunda ya 24 ya 40 TL olacak!

İşbu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların yarın yani 29 Ekim tarihinde saat 17.00 öncesi işlemlerini gerçekleştirmiş olmaları gerekiyor.