Anlaşmalı Konut Projelerinde Faizsiz Konut Kredisi Desteği Geliyor! Kuveyt Türk'ten Ev Alacaklara Müjde

Kuveyt Türk faizsiz konut kredisiyle herkesi ev sahibi yapacak. İşte en uygun konut kredisi…

Kredi 24.11.2021 - 19:36 24.11.2021 - 19:36 Serhat Karaman

Katılım bankacılığı alanında Türkiye’nin önde gelen bankalarından olmayı başaran Kuveyt Türk Katılım Bankası, anlaşmalı konut projeleri kapsamında herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde devam eden konut projelerinden veya hazır projelere başvurularını yapan herkes aynı zamanda Kuveyt Türk faizsiz konut kredisi fırsatlarından da yararlanarak hayalini kurduğu eve kolayca kavuşabilecek. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye genelinde devam eden anlaşmalı konut projeleri kapsamında uygun ödeme koşulları ve cazip kar oranları ile faizsiz konut krediniz Kuveyt Türk’ten sunuluyor.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Paketleri

Faizsiz bankacılık hizmetlerinden yararlanarak en uygun finansman seçeneklerini kullanmak isteyen vatandaşlar birçok farklı konut kredisi fırsatından Kuveyt Türk avantajları ile yararlanabilecek. Özellikle anlaşmalı konut projelerinde geçerli olmak üzere düşük kar oranları, uzun vadeler ve faizsiz finansman seçeneklerinin sunulması birçok kişinin artan konut fiyatlarına rağmen kolayca ev sahibi olmalarını sağlayacak.

Anlaşmalı konut projelerinde geçerli olmak üzere 120 ay vade seçenekleri ve %1,37’den başlayan cazip kar oranları ile birçok kredi desteği sunuluyor. Ayrıca ödeme yöntemlerine göre; sabit ödemeli, düzensiz ödemeli, kentsel dönüşüm, 2B finansmanı ve anlaşmalı konut projeleri finansman seçenekleri de sunulacak.

Kuveyt Türk Ev Kredisi Hesaplama

Kuveyt Türk üzerinden konut finansmanı talep edecek vatandaşlar için cazip ödeme koşullarına sahip birçok avantajlı kredi desteği sağlanacak. Örnek maliyet tablosuna göre 100 bin TL değerinde bir konut finansmanı talebi için %1,37 faiz oranları ve 60 ay vade için 2 bin 455 TL taksit tutarı hesaplanmıştır. Ayrıca bankalardan anlaşmalı konut projelerinde geçerli düşük faiz ve uygun ödeme seçeneklerine sahip krediler de verilmeye devam ediyor.

Öte yandan anlaşmalı konut projeleri kapsamında %85’inden az tamamlanmış ya da %85 ve üzeri tamamlanmış birçok konut projesine gerekli koşulları sağlayan tüm vatandaşlar dahil olabilecekler. Bu projeler kapsamında talep edilecek kredilerde ise çok daha uygun ödeme seçenekleri sunularak vatandaşların rahat rahat ev sahibi olmalarının önü açılacak. Konut fiyatlarında son dönemde yaşanan fiyat artışları sonrasında bankaların finansman paketlerinin içeriğinde de düzenlemeye gidiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@