Son dönemlerde gündemin en sık konuşulan konuları arasında yer alan emekli promosyonlarında yeni bir gelişme yaşandı. Müjdeli haber milyonlara verildi. Bankaların emekli maaşını alan müşterilerini kaybetmemek ve müşteri skalasını daha da genişletmek adına promosyonları bu sene oldukça yüksek tutması çok konuşuldu. Maaşlarını diledikleri bankaya taşıyan emeklileri ilgilendiren bir haber daha geldi. 

Gerekli koşulları sağladıkları durumda bankalardan 7 bin 500 TL.ye kadar promosyon alan emeklilerin bu ay yüzü gülmüştü. Emekli maaşına uygulanan zammın ardından bir de emekli promoyonun yatırılmasının ardından emeklilere müjdeli haberler bitmedi. Henüz promosyon almayan emeklilerin dikkatine!

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

HENÜZ PROMOSYON ALAMAYANLAR BURAYA!

Henüz promosyon almayan vatandaşlara duyuruldu. Promosyon ödemesi yapacak bankaların öne sürdüğü bir takım koşullara ayak uydurulması dahilinde birçok kişi o müjdeli haberi merak etti. Emekli parasını banka doğrultusunda almayı kabul eden kişilere müjdeli haber geldi. Banka doğrultusundan alma sözüyle bankalar emeklilere promosyon ödemelerini doğrudan yapacak. 

Promosyonlarını almayan kişilerin yararlanabileceği 8 bin, 6 bin 750 TL, 5 bin 800 TL ve 4 bin 670 TL ödeme yapılacak. Bu promosyondan yararlanmak isteyen kişilere 3 yıl aynı bankada kalma sözü ile taahhüt uygulanacak. Farklı bankalarda 8 bin TL.ye kadar alınabilen promosyonlardan henüz promosyon almayan vatandaşlar yararlanabilecek. 

PROMOSYON ALIMLARI DEVAM EDİYOR!

Bankaların 3 yıl kalma sözü ile müşteri skalasını arttırmak için emekli maaşını taşıyan müşterisine 8 bin TL.ye kadar verdiği promosyon devam ediyor. Başvuru ve emekli maaşı taşıma tarihi önümüzdeki ayın sonuna kadar uzatılırken bundan yararlanmak ya da emekli maaşını taşımak isteyen emeklilere tek seferlik geri ödemesi olmayan maaş promosyonları veriliyor. 

Her bankanın farklı promosyon ücretleri yer alırken emekli maaşını taşıyarak taahhüt imzalayan emekli vatandaşlar 3 yıl bankada kalma sözü veriyor. Emekli vatandaşların hala yararlanabileceği promosyon fırsatı yüz güldürmeye devam ediyor.