Anadolubank Mevduat Faizlerinde Zirveye Çıktı: Tam Yüzde 19 Faiz Oranını Açıkladı! 

Anadolubank mevduat hesabınızdaki birikimleri dijital bankacılığa özel kaçırılmayacak fırsatlar sağlıyor…

Kredi 01.01.2022 - 12:12 01.01.2022 - 12:12 Serhat Karaman

Anadolubank müşterilerine kaçırılmayacak bir imkanla yeni bir proje vadediyor. Renkli hesap sistemine kayıt olmuş olan vatandaşların faydalanabilecekleri yüksek faiz oranları ile mevduat birikimleri bulunulan her yerden arttırılabilir. Teknolojiyi takip eden ve yeniliklere açık Anadolubank müşterileri mevduatlarındaki birikimleri arttırarak kazançlı oranlarla birikim sağlayabilecek. 

Anadolubank Kimler Faydalanabilir?

Anadolubank'ın dijital bankacılık hizmetleri kullanılarak oluşturulmuş “renkli hesap” cüzdanı bulunanlar faydalanabilir. Anapara en az 90 gün boyunca sistemde bulunduğu takdirde belirlenmiş sabit faiz oranlarından yararlanılabilir. Dijitale özel olarak oluşturulmuş Hoşgeldin faiz imkanından faydalananlar ilk günden itibaren %20 oranında faiz imkanından faydalanmaya devam ediyorlar. Mevduat hesabında yapılan birikimlerle acil ihtiyaçlarını karşılayabilir, hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Anadolubank Mevduat Faiz Oranları

Anadolubank’ın dijital bankacılık kanalı yolu ile renkli hesap oluşturan tüm vatandaşları %20 oranında yüksek faiz oranları ile kazançlarını arttırmaya davet ediyor. Burada unutulmaması gereken şey döviz cinsinden yatırılan her bir ürün Hoş geldin faiz imkanından tek tek faydalanabilir. 

Anadolubank Renkli Hesap Başvurusu

Anadolubank’ın online bankacılık sistemi veya mobil bankacılık uygulaması ile Renkli hesap başvurusunda bulunabilirsiniz. Renkli hesap üzerinden mevduat hesabı oluşturarak avantajlı birikim fırsatından faydalanabilmek için TC kimlik numarası ve cep telefonu ile kısa sürede Renkli hesap mevduat başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Anadolubank Mevduat Hesabı Özellikleri

Var olan anapara üzerine birikimin sağlanabilmesi sunulan fırsat için şartı karşılandığında yüksek faizi oranları ile arttırılabilir. İlk defa Anadolubank bünyesinde renkli hesap sistemi oluşturmuş her bir üye %20'lik hoşgeldin faizinden yararlanabilir. Dijital sektöre özel hazırlanmış olan mevduat hesabı içerisinde bulunan birikimler 90 gün tamamlandığında kullanıcılara özel oluşturulmuş faizi oranları ile gün gün katlanmaya devam etmektedir.
Hesapta bulunan paranın yüksek faiz imkanları üzerinden işletilebilmesi için belirlenmiş minimum hesap tutarında ücret vadeli ya da vadesiz hesapta bulunmalıdır. Anadolubank’a gelerek mevduat birikimlerinizi yüksek faiz oranları ile her gün katlayarak yatırımınızı güçlendirmeye bir adım daha yaklaşın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@