Kredi oranlarını düşürerek müşteri portföyünü genişletme kararı alan Anadolubank, ilk hamlesini taşıt kredisi faiz oranlarını indirerek yaptı. 80.000 TL taşıt kredisi çekerek beğendiği aracı almak isteyenler, günde 85 TL’den başlayan taksitlerle bu amaca ulaşabiliyor. Anadolubank taşıt kredisi ile ilgili gereken tüm ayrıntılar haberimizde.

Anadolubank, müşteri hacmini artırmak amacıyla kredilere yoğunlaştı. Konut ve ihtiyaç kredilerini düşürmeden önce ilk hamleyi taşıt kredi oranlarını düşürerek yapan Anadolubank, tüm vadelerde indirime gitti. Siz de aklınızdaki araca sahip olmak istiyorsanız Anadolubank’ ı tercih ederek kredi başvurunuzu hemen yapabilir, 1 gün içerisinde dilediğiniz aracı satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Taşıt Kredileri Anadolubank’ ta Sizleri Bekliyor

Anadolubank taşıt kredisi başvurusu yaparken ister tutar ve vadeye göre bir ödeme planı belirleyebilir, ister aylık ödeyebileceğiniz tutara göre maksimum kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin; aylık 2.000 TL civarı ödeme yapabilirim derseniz 48 ay vade ile 63.000 TL taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Bu durumda aylık ödeyeceğiniz tutar 2.015,65 TL olarak belirlenir ve toplamda 96,751.20 TL borçlanarak kredinizi kullanabilirsiniz.

ANADOLUBANK-TASİT-KREDİSİ

Aylık 2.500 TL ile 2.600 TL arasında ödeme yaparak taşıt kredisi kullanmak isteyenlere önerimiz ise günlük yaklaşık 85 TL’ye denk gelen 80.000 TL tutarlı araç kredisi olacak. Bu kredide aylık ödenecek tutar 2.559,56 TL. Vade ve tutar değişikliklerini bütçenize ve satın alacağınız araca göre yapabilirsiniz. Ayrıca Anadolubank taşıt kredisi ile sıfır ya da 2.el araçlar için kredi kullanabilirsiniz.

Anadolubank Taşıt Kredisi Başvurusu

Anadolubank taşıt kredisi başvurusu yapmak için Anadolubank şubelerinden birine giderek başvuru yapabilir, ayrıca mobil ve internet şube uygulamalarından faydalanarak da başvurunuzu iletebilirsiniz. Bunların yanı sıra bankanın resmi web sitesi üzerinden ilgili başvuru formunu dolduracak şekilde de başvuruda bulunabilirsiniz.

Satın alacağınız araç 2.el ise alacağınız aracın ruhsat fotokopisini temin etmeniz gerekmekte. Bayiden alınacak sıfır km araçlarda ise tescil belgesi olarak proforma faturası kullanılmakta. Alacağınız araç, borcunuz bitene kadar Anadolubank rehini altında olacak. Borcunuz sona erdikten sonra aracınızın üzerindeki rehini kaldırabilirsiniz. Araç rehini bireyler açısından yasal bir engel teşkil etmemekte; yalnızca aracın bankanın haberi olmadan satılmasına engel olmak amacıyla konulmakta.