Anadolu Hayat İle Bireysel Emeklilik Yapana %40 İndirimli Sigorta İmknı

Son düzenlenen kampanya ile birlikte bireysel emeklilik sisteminde çığır açması beklenen Anadolu Hayat, bireysel emeklilik yaptıranlara sigorta ürünlerinde %40'a varan indirimler sağlıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olma özelliğine sahip olan Anadolu Hayat Emeklilik, sektöre yön vermeye devam ediyor. Son düzenlenen kampanya ile birlikte bireysel emeklilik sisteminde çığır açması beklenen Anadolu Hayat, bireysel emeklilik yaptıranlara sigorta ürünlerinde %40’a varan indirimler sağlıyor.

Bireysel Emeklilik Yaptırana %40 İndirimli Kasko, Sağlık ve Konut Sigortası Hediye

Kendi başınıza ödediğiniz primlerle ekstra emeklilik hakkı sunan bireysel emeklilik sistemi, özellikle son yıllarda son derece revaçta. Bu alanda birçok emeklilik firması faaliyet gösterirken bunlar arasında en büyük ilgiyi hiç şüphesiz Anadolu Hayat Emeklilik görüyor. İş Bankası iştiraki olan Anadolu Hayat Emeklilik, yeni dönemde bireysel emeklilik yaptıranlara %40’a varan indirimlerle kasko, sağlık ya da konut sigortası hizmeti sunuyor.

Yapmanız gereken gayet basit Anadolu Hayat Emeklilik acentelerinden ya da Türkiye İş Bankası şubelerinden bireysel emeklilik sistemine dahil olabilir, böylece sözünü ettiğimiz sigortalar için %40 indirim hakkı elde edebilirsiniz. Bireysel emeklilik poliçeniz aktif olarak kaldıkça bu indirimlerden yararlanabileceksiniz.

Bireysel emeklilik sistemine dahil olduktan sonra ödeyeceğiniz her prim tutarı için %25 devlet katkısı kazanacak ve bunun yanı sıra Anadolu Hayat Emeklilik şirketinin sunduğu diğer avantajlardan yararlanabileceksiniz. Üstelik tek hizmet sigorta indirimiyle sınırlı değil. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli muayene, ücretsiz sağlık danışmanlığı ve ambulans hizmetleri de bireysel emeklilik müşterilerinin hizmetinde.

anadolu-hayat-emeklilik-bes

Bireysel Emeklilik İçin Ne Kadar Ödemeliyim?

Ödeyeceğiniz prim tutarı, tercih edeceğiniz Anadolu Hayat Emeklilik bireysel emeklilik planlarına göre değişkenlik gösterebilir. Tercih edeceğiniz paket sayesinde sigorta ürünlerinden yararlanacağınız indirim oranı da değişebilmekte. Sizlere fikir sunabilmesi adına bazı Anadolu Hayat bireysel emeklilik planlarını listeledik. Listede yer alan fiyatlar ilgili planlar için ödenmesi gereken asgari tutarlar olup dilerseniz daha yüksek tutarda ödeme yaparak alacağınız devlet katkısı miktarını arttırabilirsiniz.

·         Genç Emeklilik Planı: Aylık 180 TL

·         Çocuğum İçin BES Planı: Aylık 150 TL

·         DEV Bes Planı: Aylık 150 TL

·         Geleceğe Yatırım Planı: Aylık 300 TL

·         Çiftçilere Özel Emeklilik Planı: Aylık 190 TL

·         Türk Eczacıları Birliği Emeklilik Planı: Aylık 170 TL

·         TSK Mensupları Emeklilik Planı: Aylık 300 TL

·         Doktorlara Özel Grup Emeklilik Planı: Aylık 300 TL

HABERİ PAYLAŞ: