Gram altın fiyatı 27 Kasım tarihinde çakılmaya devam ediyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Gram altın fiyatı 27 Kasım tarihinde çakılmaya devam ediyor

ALTIN

27 Kasım 2020 Cuma 10:28:04

Gram altın fiyatı 27 Kasım tarihinde çakılmaya devam ediyor

Uzun bir süredir 462 lira bandında yatay seyreden gram altın fiyatları haftanın kapanış günü olan 27 Kasım Cuma itibariyle güne sert düşüşle başladı. Dolar kurunun ve altın ONS fiyatının düşmesiyle birlikte gram altın fiyatında geri çekilme yaşandı.

Altın fiyatlarında haraketlilik devam ediyor. Son dakika alın fiyatları ne oldu? 27 Kasım altın fiyatları düşmeye devam ediyor mu? Gram altın ne kadar? 22 ayar bilezik ne kadar? Canlı ve gram altın fiyatları;

Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar ve son dakika haberleri her gün vatandaşlar tarafından merak edilen konulardan bir tanesi. Hem yatırımcılar hem de vatandaşlar her gün altın fiyatlarında değişimleri yakından takip ediyor. Korona virüs salgını başladığında güvenli liman olarak değerlendirilmiş altın güçlü bir alım talebine girmiş ve hızla yükselmişti. Fakat bu günlerde ise düşmeye devam ediyor. Peki altın fiyatları ne kadar? Altın 400 Türk lirasının altında düşer mi? Uzmanlar ne diyor? Altın almanın zamanı mı? sizler için tüm merak ettiklerini yazdık işte detaylar;

Altın fiyatları kasım ayının başlamasıyla birlikte düşmeye devam ediyor. Yarın ise bu haftanın da son işlem günü. Altın fiyatlarının nasıl seyredeceği ise herkes için merak konusu. 27 Kasım altın ne kadar? Gram altın ne kadar?

ALTIN FİYATLARINDA DÜŞÜŞ SÜRÜYOR!

Uzman yorumları ile beraber size anlık altın fiyatlarını yazdık. Kasım ayının sonuna doğru altının ne kadar düşeceğini bilmek isteyenler için önemli bir konu. İşte 27 Kasım altın fiyatları;

22 AYAR BİLEZİK bugün alış fiyatı 416 Türk lirası ve satış fiyatı da 419 Türk lirası

ATA ALTIN 27 Kasım günü ile birlikte alış fiyatı 3 bin 042 ve satış fiyatı da 3 bin 102

CUMHURİYET ALTINI bugün alış fiyatı 2 bin 957 Türk lirası ve satış fiyatı da 3 bin 004 Türk lirası

TAM ALTIN 27 Kasım ile birlikte alış fiyatı 2 bin 984 Türk lirası. Böylece tam altın 3 bin Türk lirasının altına yerleşti. Satış fiyatı da 3 bin 45 Türk lirası.

YARIM ALTIN alış fiyatı 1 bin 478 Türk lirası olurken satış fiyatı 1 bin 519 Türk lirası oluyor.

ÇEYREK ALTIN alış fiyatı 739 Türk lirası satış fiyatı da 755 Türk lirası

GRAM ALTIN ise alış fiyatı 454,80 Türk lirası ve satış fiyatı da 454,86 Türk lirası

UZMAN YORUMLARI

Peki uzmanlar ne diyor? Altın fiyatlarında düşüşler devam edecek mi?

ZİRAAT YATIRIM

Risk iştahındaki pozitif algı ise altına baskı kurmaya devam ediyor. Dolar da yaşanan zayıflama ise altın fiyatlarının yükselmesine henüz sebep vermiş değil. Ziraat Yatırım’a göre ise ons altın için 1.795 alt, 1.823 ise üst destek seviyesi olarak görünüyor.

YAPI KREDİ

Küresel piyasalarda ise aşı haberlerin gelmesi ile güvenli liman görünen altında düşüşler devam ediyor. Küresel anlamda toparlanma işaretleri geldikçe de altın düşüşe devam ediyor. Hafta başından bu yana altın %3 üzerinde ise değer kaybı gösterdi. Uzun vadede ise küresel piyasa şartları altın lehine olacak gibi.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı