Altın Fiyatları 19 Kasım Kaç TL? MB Kararı Sonrasında Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Altın Fiyatları 19 Kasım Kaç TL? MB Kararı Sonrasında Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları

ALTIN

19 Kasım 2020 Perşembe 13:26:22

Altın Fiyatları 19 Kasım Kaç TL? MB Kararı Sonrasında Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları

Aşı haberlerinin çıkması, Merkez Bankası faiz arttırma kararının alınacağı ve fiyatların aşırı yükselmesiyle birlikte altın fiyatları geçtiğimiz hafta sert bir düşüş yaşamıştı. 19 Kasım Perşembe bugün itibariyle Merkez Bankası faiz arttırma kararıyla birlikte gram altın, çeyrek altın fiyatlarında son durumu ele aldık.

19 Kasım bugün altın fiyatları neler? Gram altın ve çeyrek altın düştü mü? Kapalıçarşı’dan gelen son dakika haberleri neler?

19 Kasım Altın Fiyatları

Kapalıçarşı’dan son dakika altın haberleri gelmeye devam ediyor. Yatırımcılar da vatandaşlar da son dakika altın fiyatlarını yakından takip ediyor. Güncel ve son dakika rakamları neler? Uzmanlar ne diyor? Altın düşmeye devam edecek mi? Altın alırken dikkat etmemiz gerekenler ne? Yaz dönemini terk ettiğimiz bugünlerde altın fiyatları da düşmeye başladı. Küçük de olsa büyük de olsa herkes altına yatırım yapıyor. Peki altın almak için ya da satmak için doğru zaman ne zaman? Altın fiyatları 500 TL düşecek mi? İşte son dakika altın haberlerini sizler için derledik;

Haftanın son günlerde doğru altın fiyatları da değişmeye devam ediyor. Altın fiyatlarındaki yaşanan son dakika gelişmeleri de her kesimden takip edilir. Rekor seviyesini gören altının gramı ise 500 Türk lirasının altını gördü. Vatandaşlarda altın 400 Türk lirasına mı düşecek diye merak etmeye başladı. Dolardaki dalgalanmalar güvenmeyenler ise yatırımlarını altına yapmak istiyorlar. Küresel anlamda güvenli liman olarak görünen altın bugün ne kadar?

ALTIN FİYATLARI NE KADAR? 19 KASIM BUGÜN

19 Kasım kapalı çarşıdan gelen son dakika altın güncel rakamları ise şöyle;

22 AYAR BİLEZİK bugün itibariyle alış fiyatı 421 Türk lirası ve satış fiyatı da 438 Türk lirası oldu.

ATA ALTIN uzun zamandır 3 bin Türk lirasının üstünde olan ata altın bugün de alış fiyatı 3 bin 104 Türk lirası ve satışı da 3 bin 125 Türk lirası.

CUMHURİYET ALTINI bugün itibariyle alışı 3 bin 91 Türk lirası ve satışı da 3 bin 137 Türk lirası olarak geçiyor.

TAM ALTIN ise 3 bin liranın altını alış fiyatında gördü. Alışı 2 bin 980 Türk lirası olan tam altın satış fiyatı ise 3 bin 39 Türk lirası.

YARIM ALTIN ise alış fiyatı 1 bin 511 Türk lirası olurken satış fiyatı da 1 bin 533 Türk lirası oldu.

ÇEYREK ALTIN en çok tercih edilen altın olan çeyrek altın bugün itibariyle alış 756 Türk lirası satış da 768 Türk lirası.

GRAM ALTIN son zamanların gözdesi olan gram altında ise alış 464 Türk lirası ve satış da yine aynı 464 Türk lirası.

ALTIN FİYATLARI UZMAN YORUMLARI

“ALTIN FİYATLARINDA KISA VADEDE OYNAKLIK SÜREBİLİR”

Gedik Yatırım Danışmanı Onurcan Bal ise altın yatırımcıları için piyasayı değerlendirdi. Bal, altında kısa süreli dalgalanmaların devam edeceğini söyledi ve salgınla ilgili olumsuz haberlerinde altın fiyatlarını yukarı yöne taşıyacağını söyledi. Fakat aşı kaynaklı haberler ile altın düşüşleri de gelecek dedi. Bal, aşı haberleri ile birlikte hisse senetlerinde artış olduğunu altın fiyatlarında düşüş olduğunu belirtirken, salgın ve aşı gelişmelerinin yakından takip edilmesi gerektiğini söyledi.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı