Altın Uzmanı İslam Memiş'ten Şok Bitcoin Yorumu! Bitcoin Fiyatları Şubat Ayında Ne Olacak?

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler yatırımcıları endişelendiriyor. Altın uzmanı İslam Memiş bu süreçte yeni bir açıklamada bulunarak ilginç bir şekilde bu sefer kripto para piyasasını değerlendirdi.

Ekonomi 31.01.2022 - 12:07 31.01.2022 - 12:07 Serhat Karaman

Kripto para piyasası sürekli olarak değişmeye devam ediyor. Son dönemlerde yaşadıkları dalgalanmalar endişeleri artırıyor. Pek çok yatırımcı önünü göremediklerini ifade ediyorlar. Özellikle yeni yılda kripto para piyasasında son derece ciddi bir dalgalanma meydana gelmişti. Bu dalgalanmalar ile birlikte kripto para piyasası negatife dönmeye devam ediyor. 

Son zamanlarda altın fiyatları hakkında yaptığı açıklamalar sonrasında oldukça dikkat çekmişti. Bununla birlikte piyasalarda önemli değerlendirmeler yaptı. Altın uzmanı İslam Memiş yaptığı açıklamalar sonrasında bu sefer kripto para piyasasına el attı. Kripto para piyasası hakkında açıklamalarda bulundu. 

ŞUBAT AYI KRİTİK TARİH OLABİLİR

İslam Memiş piyasalar hakkında yapmış olduğu değerlendirmeler sonrasında Şubat ayına dikkat çekti. Altın yorumları ile yatırımcıların dikkatini çekerken, kripto para yatırımcılarına ise bu süreç içerisinde daha temkinli adımlar atmaları gerektiğini söyledi. 

Yakın zamanda FED tarafından kritik sayılabilecek bir toplantı yapılacak. Karardan çıkacak sonuca göre kripto para piyasasının da kaderi değişecek. Bitcoin fiyatları için kritik direnç 40 bin dolar olarak açıklanmıştı. Bu seviyeye alınacak kararla Şubat ayında aşabileceği düşünülüyor. 

KRİPTO PARA PİYASASINDA DÜZENLEMELER YAPILACAK MI?

Kripto para piyasası son dönemlerde herkesin gündeminde. Bu süreçte yatırımcılar nasıl bir yol izleyeceklerini merak etmeye başladılar. Kripto para piyasası içerisinde birtakım yasal düzenlemelerin yapılabileceği gündeme taşınmıştı. 

Piyasalarda bu sürecin yasaklarla değil aksine desteklerle yapılması planlanıyor. Bu urumda nitelikli bir düzenleme ile kripto para piyasasında işler tamamen tersine dönebilir. Şubat ayı piyasalar için tarihi bir dönem olabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@