Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek! Akbank müşterisi olana yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL nakit avans verilecek!

Düğün yapacak olan ya da yatırım yapacak olan vatandaşlar için müjdeli haber verildi. Altın fiyatlarındaki düşüşü fırsata çevirmek isteyen kişiler için altın kredisi az önce duyuruldu. Gelen bir son dakika bilgisi ile Akbank'ın altın alacak vatandaşlar için özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi tanıtıldı.

Düğün sezonunun kapanmasına az bir zaman kalmışken çok sayıda kişi hala daha düğün yapmaya devam ediyor. Sezonun son düğünlerinde takılacak olan altınlar ise düğün sahiplerinin giderlerini karşılamak için büyük önem taşıyor.

Düğün sahibi olacak olan kişilerin alacakları altınların masraflarını karşılamak amacıyla sürekli olarak araştırma yaptıkları ihtiyaç kredileri kapsamında yeni bir ihtiyaç kredisi daha tanıtıldı. Tanıtılmış olan bu yeni ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşlar kolaylıkla başvuru yapabilecekler ve altın alımlarındaki masrafları vadeli bir şekilde ödeyebilecekler.

Yalnızca düğün sahibi olan kişiler değil uzman yorumları kapsamında altın fiyatlarının yıl sonunda büyük ölçekli artış göstereceğini belirten uzman yorumları sonrasında yatırımcılar da altın alımlarını artırmak istiyor. Ancak altın fiyatlarının yüksek olması nedeniyle büyük ölçekli alımlar gerçekleştiremeyen vatandaşlar finansal destekleri sıkı bir şekilde araştırıyor. Bankalar ise vatandaşların bu arayışlarına çözüm üretiyor. Son olarak Türkiye'nin en çok tercih edilen özel banka kuruluşlarından olan Akbank tarafından geliştirilmiş olan bir ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların  altın alım oranlarının artırılması hedefleniyor.

Gelen bilgilere göre altın alımı yapacak olan vatandaşlar Akbank tarafından 100 bin TL'ye kadar tutarda kredi alabilecekler ve bu kredilerini 24 aya varan vade ile ödeyebilecekler.

AKBANK 100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank tarafından duyurulan ihtiyaç kredisi Direkt Kredi adı altında sunuluyor. Kredi kullancak olan kişilere duyurulan bu yeni kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar düşük faiz oranları ve düşük masraflar ile kredi kullanabilecekler. İşte kredi kampanyasının koşulları;

  • Kredi Tutarı: 100 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,09
  • Toplam Faiz: 35 Bin 864,14 TL
  • Aylık ödeme: 5 Bin 661,01 TL
  • Toplam Ödeme: 136 Bin 414,24 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 37,07
  • Tahsis Ücreti: 550 TL

Screenshot_18 (1)

Yukarıda yer alan oran ve tutarlar hangi kredi adresinden alınmış olup Direkt Kredi adı altında sunulan pakette geçerlidir. Değişikliklerin oluşması muhtemeldir...