Alternatif Bank'tan Görülmemiş Kampanya ! Harcamalarınızı Alternatif Bank Kart ile Yapın 500 TL'ye Kadar Harcama İadesi

Alternatif Bank, bankacılık sistemine kazandırdığı VOV hesaba olan ilgiyi artırmak adına muazzam bir kampanya düzenledi. Alternatif Bank'ta VOV hesap açan bireyler, Alternatif Bank kartları ile yapacakları alışverişlerde %10 iade hakkı kazanıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Dijital bankacılık alanında yaptığı devrimlerle adından söz ettiren Alternatif Bank, VOV hesap müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyayı duyurdu. 3 ay boyunca geçerli olacak bu kampanya, son dönemin ilgi gören uygulamalarından biri olan cashback (para iadesi) ile sağlanacak. Harcamalarını Alternatif Bank banka kartı ile yapan Alternatif Bank müşterileri, harcama tutarının %10’u kadar iade alabilecek ve toplamda 500 TL’ye kadar iade şansı elde edebilecek.

Alternatif Bank’tan VOV Hesap Müşterilerine Özel Kampanya

Alternatif Bank VOV hesabınızı 02.09.2021 tarihinden sonra açtıysanız siz de bu özel kampanyadan faydalanabilirsiniz. Günlük maksimum iade hakkı 50 TL iken toplamda 500 TL’ye kadar iade hakkı kazanabilirsiniz. Otomatik fatura talimatları ve düzenli ödemeler haricinde yapacağınız harcamalarınızda Alternatif Bank kartınızı kullanmanız halinde kampanya şartlarını sağlamış olacaksınız.

VOV hesap açılışı için Alternatif Bank resmi web sitesini kullanabilir ya da dijital platformlardan ve Alternatif Bank şubelerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. VOV hesap, bu kampanya dışında çeşitli avantajlar da sunmakta. %17,75 tanışma faizi ile mevduatınızı Alternatif Bank’ta değerlendirebilir, USD cinsinden mevduatlarınız için de %1’e varan faiz avantajını kullanabilirsiniz.

Alternatif Bank VOV hesabınızı açtıktan sonra para iade kampanyasına katılabilirsiniz. 02.09.2021 tarihinden önce VOV hesap açanlar ne yazık ki bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampanyada sunulan avantajlardan yararlanmak için Alternatif Bank kartınızı VOV hesabınıza bağlamanız gerekmekte. Aksi taktirde yapacağınız harcamalar için para iade hakkı elde edemezsiniz. Yurt dışı işlemler de kampanya kapsamında değil, bu sebeple yalnızca yurt içinde yapacağınız harcamaların iadesini talep edebileceksiniz.

Bir yandan para biriktirip mevduat faizi elde edeceğiniz, bir yandan da yapacağınız alışverişlerde para iadesi kazanabileceğiniz VOV hesap, ileriki dönemlerde farklı kampanyalarla da adını duyuracağa benziyor. Siz de VOV hesabın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız bir an önce Alternatif Bank ile iletişime geçerek hesabınızı oluşturabilir ve kampanyaya katılım gösterebilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN