Alternatif Bank Doğalgaz Faturası Ödemelerine 3 Taksit Fırsatı ve 100 TL Nakit İade Desteği Sunuyor!

Alternatif Bank üzerinden vatandaşlara fatura ödemelerinde destekler sağlanacak. Elektrik ve doğalgaz ödemelerine 100 TL iade ve İGDAŞ ödemelerine 3 taksit fırsatı…

Ekonomi 02.03.2022 - 23:42 02.03.2022 - 23:42 Serhat Karaman

Elektrik ve doğalgaz fiyatlarına gelen son zamlar sonrasında vatandaşlar faturalarını ödemekte zorlanmaya başladı. Özellikle son dönemde artan diğer masraflara ek olarak yüksek faturaların görülmesi kış ayında vatandaşların masraflarının bir hayli artmasına neden oldu. 

Vatandaşların artan tüm ihtiyaçlarının yanında fatura ödeme işlemlerinde 100 TL’ye varan iade fırsatı sağlayan Alternatif Bank, doğalgaz faturalarında ise İGDAŞ’a özel 3 taksit avantajı sağlamaktadır. Bu sayede faturalarını taksitlendirerek rahatça ödemek isteyenler için en uygun avantajlar sağlanıyor. Ayrıca Alternatif Bank tarafından uygun oranlarda verilen krediler ile birçok ihtiyaçları için vatandaşların finansman desteğinden yararlanmaları da sağlanıyor. 

Elektrik ve Doğalgaz Fatura Ödemelerine 100 TL’ye Varan İade!

Alternatif Bank üzerinden otomatik fatura ödeme talimatları için doğalgaz ve elektrik faturalarında geçerli olmak üzer 100 TL’ye vatan iade fırsatı devam ediyor. 31 Mart’a kadar devam edecek kampanya kapsamında elektrik ve doğalgaz fatura otomatik ödeme talimatlarında yüzde 10 nakit iade fırsatı sağlanacak. 

Haber

İlk defa verilecek fatura talimatları için geçerli olan kampanyadan yararlanmak için fatura talimatının kampanya tarihleri içinde verilmiş olması gerekmektedir. Elektrik ve doğalgaz faturalar için geçerli fırsat kapsamında nakit iade fırsatından yararlanmak isteyenler, her fatura başına 50 TL nakit iade elde edebilmektedir.  

Doğalgaz Faturasına 3 Taksit Fırsatı!

İstanbul Gaz ve Doğalgaz A.Ş. (İGDAŞ) doğalgaz fatura ödemelerinde 3 taksit avantajlar da Alternatif Bank tarafından sunulmaya devam ediyor. 31 Mart 2022 tarihine kadar Alternatif Bank Bonus kredi kartları ile yapılacak doğalgaz faturası ödemelerinde ücretsiz olarak 3 taksit uygulanabilecek. Ayrıca İGDAŞ vezneleri veya İGDAŞ internetten fatura ödeme sayfası üzerinden yapılacak işlemlerde de ücretsiz +2 taksit seçenekleri sunulmaktadır. 

İlgili kampanyaya katılmak için ‘’GAZ’’ yazıp 4055’e SMS gönderilmesi yeterli olacak. Alternatif Bank üzerinden vatandaşlara fatura ödemelerinde sağlanan destekler sayesinde bir nebze destek sağlanması hedefleniyor. Ayrıca birçok bankacılık ayrıcalıklarından da Alternatif Bank sayesinde kolayca yararlanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@