3 Çocuğunun annesi İlksen Tüzün'ü silahla vurup yaşamına son verdikten sonra intihar eden Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serkan Tüzün gündeme damga vurdu. Önce eşini öldürüp sonra intihar ederek kendi yaşamını sonlandıran Serkan Tüzün'ün kim olduğu merak edildi. Peki Serkan Tüzün kimdir? Serkan Tüzün eşi, Serkan Tüzün nereli? Serkan Tüzün kaç yaşında?

Daha önceden tetkik hakimi ve Alperen Ocakları Genel Başkanı olarak görev yaptığı öğrenilen 3 çocuk babası Serkan Tüzün eşi İlksen Tüzün'ü silahla öldürdükten sonra intihar etti. Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Hakim Serkan Tüzün geçtiğimiz gece saat  23.15 sularında Ankara Etimesgut'ta bulunan hakim lojmanında eşi İlksen Tüzün'ü öldürdü. 

SERKAN TÜZÜN KİMDİR?

Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Hakim Serkan Tüzün geçtiğimiz gece saat 12 sularında  Ankara Etimesgut'ta bulunan hakim lojmanında silahla 3 çocuğunun annesi İlksen Tüzün'ü öldürdü. Ardından aynı silahla kendini öldüren Serkan Tüzün gündeme damga vurdu. Serkan Tüzün'ün daha önce tetkik hakimi ve Alperen Ocakları Genel Başkanı olarak görev yaptığı öğrenildi. 

Yaşanan olayın nedeni birçok kişi tarafından merak edildi. Önce 3 çocuğunun annesi İlksen Tüzün'ü silahla öldüren ve ardından aynı silahla intihar eden Serkan Tüzün geride bir not ya da açıklama bırakmazken olayın detayları hakkında bir bilgi verilmedi. Olayla ilgili soruşturma başlatan  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı sonrasında çiftin cansız bedeni otopsi yapılması için Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi.

Sosyal medya yasası TBMM tarafından onaylandı! Dezenformasyon yasası 29 madde nedir, içeriği ne? Sosyal medya yasası TBMM tarafından onaylandı! Dezenformasyon yasası 29 madde nedir, içeriği ne?

SERKAN TÜZÜN EŞİ 

 Ankara Etimesgut'ta bulunan hakim lojmanına giderek önce eşini silahla öldüren sonrasında ise aynı silahla kendisini öldüren Serkan Tüzün gündeme damga vurdu. Serkan Tüzün'ün ölüm haberinin ardından Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin 2014 yılında Serkan Tüzün'ü görevden aldığı öğrenildi. 

ekim-ayi-bankalarin-faiz-orani (2)

Tüzün, cumhurbaşkanlığı seçiminde BBP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu'nu destekleme kararını eleştirmesi nedeniyle destek vermeyeceğini açıkladığı gerekçesiyle görevden alınmıştı. Serkan Tüzün ve eşi İlksen Tüzün arasında neler yaşandığı ise henüz bilinmiyor.