Alneo İle Pos Cihazınız Artık Cebinizde ! Alneo' da Avantaj Çok, Masraf Yok

Bankaların cep telefonunu pos cihazına çeviren ileri teknolojileri son yıllarda büyük ilgi görmekte. Bu teknolojilerden biri olarak lanse edilen Alneo, Albaraka Türk tarafından piyasaya sürüldü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Bankaların cep telefonunu pos cihazına çeviren ileri teknolojileri son yıllarda büyük ilgi görmekte. Bu teknolojilerden biri olarak lanse edilen Alneo, Albaraka Türk tarafından piyasaya sürüldü.

Alneo kullanan üye iş yerleri, müşterilerden tahsil edecekleri ödemeleri ek bir cihaza gerek olmadan cep telefonlarıyla alabiliyor.

Alneo, cep telefonunu pos cihazı olarak kullanmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği bir uygulama. Hat ücreti, pos masrafı, rulo maliyeti gibi klasik pos cihazı masraflarının olmadığı bu uygulama ile pratik bir şekilde ödeme almak mümkün. Üstelik üye iş yerleri, tüm bankaların kredi kartına taksit yapabilme şansına sahip.

Masrafsız Pos Hayali Kuranların Yeni Yardımcısı Alneo

Alneo kullanan işletmeler, pos masraflarına veda ediyor. Birçok işletme, bankaların artan pos maliyetlerinden şikâyetçi iken böylesine pratik bir uygulamanın masrafsız olarak hayata geçirilmesi gerçekten önemli bir fırsat. Üstelik Alneo ile pos çekimlerinin raporlanması da çok daha pratik bir şekilde sağlanmakta. Cep telefonunuzun mobil uygulama indirme servisini kullanarak Alneo uygulamasını hızlı bir biçimde indirebilirsiniz.

Alneo kullanıcısı olmak için hâlihazırdaki Albaraka Türk hesabınızı kullanabilirsiniz. Alneo giriş ekranında Albaraka müşterisi değilim seçeneğini işaretlemeniz halinde önünüze bir form çıkacak. İsterseniz bu formu doldurarak en yakın şubenin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Albaraka mobil uygulaması aracılığı ile görüntülü görüşme ya da kurye yoluyla hesap açma yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk tarafından geliştirilen Alneo, ticari firmalar ve şahıs işletmeleri tarafından kullanılabilmekte. Bireysel kullanıcılar da Alneo cüzdan uygulamasını indirerek sürecin bir parçası olabilirler. Alneo cüzdan uygulamasını kullanan bireyler, karekod sistemi ile Alneo üye iş yerlerinde kolayca ödeme yapabilme şansına sahip.

İşletmeler, birden fazla çalışanlarına Alneo kullanım yetkisi vererek pazarlama faaliyetlerini daha etkin bir şekilde yürütebilme şansına sahip. İşletme dışında ödeme alan firmalar için son derece kullanışlı olan bu uygulama, özellikle market, gıda, yeme ve içme gibi sektörlerde yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Müşteriler, kart bilgilerini paylaşarak ya da SMS sistemini kullanarak Alneo üye iş yerlerinde kolayca ödeme yapabilme şansına sahip. Güvenli bir şekilde sağlanan bu ödeme yöntemi, önümüzdeki dönemlerde çok daha yoğun bir kullanım alanına sahip olacağa benziyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN