Aljfinans'tan İnanılmaz Taşıt Kredisi Oranı: 0,69 Oranı ile Toyota Sahibi Olun! 

Aljfinans yeni yılda araç sahibi olmak isteyenlere uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor…

Kredi 01.01.2022 - 13:34 01.01.2022 - 13:34 Serhat Karaman

Nakit sıkıntısı çeken ve araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara yüzde 0.69 faiz oranı üzerinden farklı ödeme seçenekleri ile tüketicilere başvuru imkanı tanınıyor. Kampanya kapsamında belirlenen koşullar Toyota'nın finansman öncülüğünde bulunduğu bir altyapı ile bütçeye uygunluk sağlıyor. Başvuru koşullarını destekleyen bütün vatandaşların sunulan kredi finansmanını değerlendirebilecekleri bu alan çeşitli avantajları da beraberinde getiriyor.

Aljfinans Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Kampanya kapsamında yapılacak bireysel başvurularda Aljfinans; Toyota Proace City ve Proace City Kargo modellerinden birinin sizin olması için cazip faiz oranları sunuyor. Yapılacak başvurularda yüzde 0.69 faiz oranı ile yepyeni bir araç sahibi olabilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında aylık ve yıllık maliyet oranları ve bununla beraber tahsis ücreti de ödenecek miktara yansıtılmaktadır. 75.000 TL ve üzeri kredi imkanından faydalanarak 12 ay vade de ödemelerle yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. 

Aljfinans Taşıt Kredisi Koşulu 

Aljfinans Yeni bir araç sahibi olmak isteyen ve hayallerini gerçekleştirmeye bir adım yaklaşmış olan kişilere uygun faiz oranları üzerinden taşıt sahibi olabilme fırsatı sunmaya devam ediyor. Banka aracılığı ile yapılacak her türlü başvuruda güncel olan rakamlar esas alınır başvuru koşulları ve avantajlı uygulamalar güncel banka kuru göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Yapılan araç kredisi başvuruları neticesinde olumlu sonuç elde edenler tüketici kredilerinde şart olarak koşulan tahsis ücretini tek seferlik olarak  alınan kredinin binde 5'ini aşmayacak şekilde öderler. 

Aljfinans Taşıt Kredisi Başvurusu

Aljfinans'ın sağlamış olduğu ve Toyota'nın finansman hizmetlerini katkıda bulunduğu tüketici kredilerine başvuruda bulunabilmek için online platformlar kullanılabilmektedir. Aljfinans'ın internet sitesi üzerinden kampanya şartları değerlendirildikten sonra kredi tutarının ve vade oranının net bir şekilde görülmesini sağlayacak bir ekran bulunur.

Kampanya süresi içerisinde site içerisindeki "Kredim ol" butonu kullanılarak talepte bulunabilirsiniz. Aljfinans şubelerine gelerek yeni bir araç sahibi olabilmek için stoklarla sınırlı olan bu kampanyaya başvurunuzu gerçekleştirerek düşük faiz fırsatını kaçırmayın. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@