Alışverişleri Daha Ucuza Getirmenin Yöntemi Duyuruldu! TEB Bu Kişilerin Hesabına 120 TL Gönderecek!

E – ticaret alışverişlerinin ucuza getirilmesinin yen yöntemi belli oldu. 120 TL ödeme alarak TEB desteği ile alışverişlerinizi avantajlı hale getirebilirsiniz. İşte ayrıntılar…

Finans 04.03.2022 - 23:24 04.03.2022 - 23:24 Serhat Karaman

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), internet harcamalarına özel 120 TL bonus fırsatı sunuyor. İlgili e – ticaret platformları üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere birçok kişinin internet alışverişlerinde çok daha avantajlı oranlardan yararlanması sağlanmaktadır. 31 Mart tarihine kadar kampanyaya katılanlar bu fırsattan yararlanabilecekler. 

Vatandaşların hayat pahalılığı karşısında birçok farklı alanda gerçekleştirecekleri alışverişleri için destek arayışları devam ederken bankalar ise cazip destekleri duyurmaya başladı. Türkiye’nin önde gelen anlaşmalı e – ticaret platformları üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere 120 TL destek verilecek. 

İnternet Alışverişlerine 120 TL Bonus!

TEB Kredi Kartı ile 1 - 31 Mart tarihleri arasında ilgili mağazalardan yapılacak alışverişlere özel herkesin hesabına 120 TL gönderilecek. Gittigidiyor, n11, Trendyol ve Hepsiburada üzerinden web veya mobil uygulaması aracılığıyla yapılacak tek seferde 500 TL ve üzeri harcamalara 30 TL, toplamda ise 120 TL bonus kazanma şansı sunuluyor.

Haber

Kampanyaya katılım şartlarını sağlayanlar cazip oranlardan yararlanarak internet alışverişlerini çok daha avantajlı hale getirebilecekler. Kampanyadan yararlanmak için dijital kanallar üzerinden başvuru işlemlerinin yapılması gerekmektedir. 

TEB Kredi Kartı Kampanyası Başvuru 

E – ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişler için 120 TL bonus kazanmak için CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden veya INTERNET yazıp 4616’ya SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. 31 Mart’a kadar devam edecek kampanya kapsamında 120 TL bonus ise hesaba 7 Nisan 2022 tarihine eklenecektir. 7 Mayıs 2022 tarihine kadar kullanılmayan bonuslar tekrar geri alınmaktadır. 

Türkiye’nin önde gelen e – ticaret sitelerinden yapacağınız harcamalara özel kazanacağınız bonus diğer alışverişlerinizde size destek sağlayacaktır. TEB kredi kartı ile yapılacak harcamalar öncesinde kampanyaya katılım sağlayarak destekten yararlanmak için başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca birçok farklı kredi kartı kampanyası ve kredi desteği de sunan TEB, vatandaşların artan birçok ihtiyacına etkili finansman çözümleri sunmaya devam ediyor. Mobil veya web uygulaması üzerinden kampanyalara katılım sağlanabilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@