Alışverişiniz Hepsiburada' dan Krediniz İNG' den! 36 Ay Taksitle İNG Alışveriş Kredisinden Hemen Faydalanın

Alışverişini online sitelerden yapanlara İNG Bank'tan kredi müjdesi. Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada' dan yapacağınız alışverişlerde geçerli kredi kampanyası ile harcamalarınızı 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Üstelik İNG Bank müşterisi olma şartı da yok. Detaylar için haberimizi dikkatle okuyunuz.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Alışverişini online sitelerden yapanlara İNG Bank’tan kredi müjdesi. Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada’ dan yapacağınız alışverişlerde geçerli kredi kampanyası ile harcamalarınızı 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Üstelik İNG Bank müşterisi olma şartı da yok. Detaylar için haberimizi dikkatle okuyunuz.

Günde 6,5 TL’ye 5.000 TL Alışveriş Kredinizi Hemen Alın

Hepsiburada online alışveriş sitesinden ya da Hepsiburada mobil uygulamasından yapacağınız alışverişlerinizde geçerli olan bu kredi kampanyasında aldığınız ürün türüne göre 36 aya kadar taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Aldığınız ürünler arasında fatura değeri 3.500 TL’nin üzerinde cep telefonu bulunuyorsa en fazla 3 ay, tablet bulunuyorsa 6 ay, bilgisayar ya da fatura değeri 3.500 TL’nin altında cep telefonu bulunuyorsa en fazla 12 ay vade seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Cep telefonu, tablet ve bilgisayar dışındaki ürünlerde tercihinize göre 36 aya kadar taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Kredi kampanyasından yararlanabilmek için Hepsiburada üyeliğinizi oluşturmanız ve daha sonra alışveriş sepetinizi doldurmanız gerekiyor. Sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde İNG alışveriş kredisi seçeneğini tercih etmeniz halinde sizden kredi başvurusu için birkaç bilgi istenecek. Bilgileri girip mobil onay adımını da geçtikten sonra kredinizi kullanabileceksiniz.

Kredi kullanımı sonrasında size verilen kredi referans numarası ile taksit ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İNG hesabınız bulunuyorsa taksitleri hesabınızdan da ödeyebilirsiniz. 36 ay vade ile 5.000 TL Hepsiburada alışveriş kredisi kullanmanız halinde günlük ödemeleriniz yaklaşık 6,5 TL olacak. Bu da aylık ödemenizin 195 TL’ye tekabül edeceğine işaret.

Kredi tutarını en az 500 TL, en fazla 25.000 TL olarak belirleyebilirsiniz. Daha önce cep telefonu, bilgisayar ve tablet alımlarında yararlanabileceğiniz taksit sınırlarından söz etmiştik. Sepetinizde bu ürünler varsa, bu ürünlerin dışında başka ürünler almış olsanız bile taksit sınırına takılırsınız. 12 aydan uzun vadeli taksit seçeneklerinden yararlanabilmek için sepetinizde cep telefonu, bilgisayar ya da tablet bulunmamalıdır. Bu ürünlerin aparatı ya da yardımcı elemanları ile ilgili alışverişler ise sınıra tâbi değildir.

HABERİ PAYLAŞ: