Alışveriş Tutkunlarına Müjde! Denizbank Alışverişlerin Yarısını Ödüyor

Denizbank’tan eşi benzeri görülmemiş bir kampanya duyurusu geldi. Denizbank’ın avantajlı dünyasına dahil olan müşteriler, alışveriş yaparken indirim fırsatlarından yararlanabiliyor…

Finans 23.10.2021 - 23:03 23.10.2021 - 23:03 Göksel Sarı

Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan Denizbank, müşterilerine sunduğu imkanları her geçen gün artırıyor. Denizbank’lı olmak giderek daha büyük bir ayrıcalık haline gelirken, bankanın son hamlesi büyük beğeni topladı. Denizbank, müşterilerinin yüzünü güldüren kampanyasını duyurdu. Artık Denizbank müşterileri, kredi kartlarını kullanarak yapacakları alışverişlerde çok cazip indirim kampanyalarından anında yararlanabiliyor. Edinilen bilgilere göre Denizbank, uygun koşullarda alışveriş yapan müşterilerine 600 TL’ye varan yepyeni bir indirim fırsatı sunmaya başladı.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara Fırsat!

Denizbank kredi kartı kullananlar, yapacakları alışverişlerde 600 TL’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabiliyor. Denizbank şubelerine kredi kartı başvurusunda bulunan vatandaşlar bu yeni fırsatları değerlendirerek bütçelerine de destek olabiliyor. Giderek artan enflasyon ortamında her ürünün fiyatı yükselirken Denizbank müşterilerine alışveriş yaparken kazanma fırsatı sunuyor.

2021 yılının ekim ayında Denizbank kredi kartı başvurusu yapanlar, bu indirim fırsatından anında yararlanabiliyor. MobilDeniz, Mobil Web ve Denizbank resmi internet sitesi üzerinden onaylanan başvurular kısa sürede sonuçlanabiliyor. Kart başvurusunu ekim ayında yapanlar, ekim kasım ve aralık aylarında her ay 200 TL’ye varan indirimler sayesinde toplamda 600 TL indirim kazanmış oluyor.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank tarafından sunulan bu avantajdan yararlanmak için sadece internet alışverişlerinde belirtilen limitlerde harcama yapmak yeterli oluyor. Başvurusu onaylanan Denizbank müşterileri kredi kartları ile bu 3 ay içinde yapılan alışverişlerin yüzde 50’lik kısmının banka tarafından ödenmesini sağlıyor. Dolayısıyla her ay alışveriş tutarınızın 200 TL’ye kadar olan kısmını Denizbank ödüyor.

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak ve 600 TL indirim fırsatından yararlanmak için Denizbank resmi internet sitesinden müracaat etmek yeterli oluyor. Denizbank’ın müşterilerine sunduğu avantajlı dünyasında hem indirim kampanyaları hem de bol taksit seçenekleri dikkat çekiyor. Online olarak yapılan alışverişlerde Denizbank kredi kartını kullanan müşteriler, yaptıkları alışverişin yüzde 50’sini Denizbank ödeyince büyük bir mutluluk yaşıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@