Albaraka Türk'ten Faizsiz 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Finansmanı Kampanyası!

Albaraka Türk nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara %1,62'den başlayan kar oranları ve 3 ay erteleme avantajları ile ihtiyaç finansmanı sunacak. İşte faizsiz ihtiyaç kredisi detayları…

Kredi 18.11.2021 - 08:36 18.11.2021 - 08:36 Serhat Karaman

Katılım bankacılığı alanında Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olmayı başaran Albaraka Türk, özellikle faizsiz bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşların çok sık tercih ettiği bankalardan biri olmayı başarmıştır. Yeni bir ihtiyaç finansmanı kampanyası ile vatandaşların nakit sıkıntılarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Albaraka Türk, 3 ay ödemesiz olarak faizsiz ihtiyaç finansmanı vereceğini duyurdu. Son dönemlerde bankaların benzer ertelemeli kredi kampanyaları ile vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm üretmeleri sayesinde ihtiyaç kredilerine olan ilginin de artış gösterdiği belirtiliyor.

Albaraka Türk İhtiyaç Finansmanı Kar Oranları

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın 3 ay ertelemeli ihtiyaç finansmanından yararlanmak isteyen vatandaşlar için faizsiz olarak kredi desteği sağlanacak. Ancak katılım bankacılığı kapsamında bu tip finansmanlardan alınan kar oranları faiz oranları ile benzerlik göstermektedir. İhtiyaç finansmanından yararlanmak isteyen vatandaşların 01 – 12 ay vade ile finansman talep etmeleri halinde %1,62 kar oranları uygulanacaktır. 13 – 36 ay vadede ise kampanya kapsamında belirlenen kar oranı aylık %1,65 olarak hesaplanmıştır.

Tüm İhtiyaçlar İçin Anında Finansman Desteği

3 ay taksit erteleme ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile sunulacak Albaraka Türk Katılım Bankası İhtiyaç Finansmanı kampanyası kapsamında bilgisayar alımlarından tabletlere, cep telefonundan diğer pek çok elektronik eşyaya kadar birçok ihtiyacın söz konusu kredi kampanyası ile karşılanması hedefleniyor.

Albaraka Türk İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

31 Aralık 2021 tarihine kadar Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden ve jet finansman ile yapılacak kredi başvurularında geçerli olacak kampanyadan 18 yaşını doldurmuş, kredi puanı yeterli ve gelir durumu uygun kişiler yararlanabilecekler. 3 ay erteleme seçenekleri %1,62’den başlayan kar oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri ile kullandırılması hedeflenen kredinin aynı zamanda uygun ödeme koşulları ile taksit ödemeleri gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Faizsiz katılım bankacılığı alanında daha birçok farklı kredi türünde Albaraka Türk kampanyalarının önümüzdeki dönemde de devam etmesi bekleniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@