Albaraka Kendi Sattığı Gayrimenkuller İçin Kredi Oranlarını Düşürdü, Günde 54 TL Taksitle Evinize Kavuşma Fırsatı

Albaraka Türk, satışa sunduğu gayrimenkulleri alanlara deyim yerindeyse çifte bayram yaşatacak.

Kredi 12.10.2021 - 15:01 12.10.2021 - 15:01 Serhat Karaman

Hem satış fiyatlarını, hem de bu gayrimenkulleri kredi ile satın almak isteyenler için kredi oranlarını önemli ölçüde düşüren banka, gayrimenkul satışında kendi rekorunu kırmaya niyetli. Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Albaraka Türk, bilançosunu iyileştirme çalışmaları kapsamında yeni bir karar aldı ve elindeki gayrimenkulleri çok daha ucuza satmaya başladı. Bunun yanı sıra standart konut, iş yeri, arsa kredilerine uyguladığı oranları da bu gayrimenkullerin alımına özel olarak düşürdü. Kısacası Albaraka Türk’ten gayrimenkul alacak olanlar resmen yaşadı.

100.000 TL Konut Kredisi İçin Günde 54 TL Taksit Fırsatı Albaraka’dan

Albaraka Türk, satışa sunduğu konutları kredi ile almak isteyenler için kredi oranını %1,29’a indirdi. Konut kredisi oranlarına göz ucuyla baktığınızda bile bunun ne kadar önemli bir indirim olduğunu fark edeceksiniz. Üstelik satılan gayrimenkullerin fiyatları da oldukça uygun.

Günde 54 TL ödeyerek 100.000 TL konut kredisi çekmeniz halinde satın alabileceğiniz konutları sizler için bir araya getirdik. Alt kısımda yer alan görselde, fiyatı 200.000 TL’ye kadar olan meskenleri bulabilirsiniz.

Albaraka Türk Gayrimenkul Satışı

Albaraka Türk gayrimenkul satışı, İstanbul’dan Anadolu’ya kadar oldukça geniş bir hinterlandı kapsamakta. Sizlere sunacağımız Albaraka Türk gayrimenkul satış sitesi üzerinden dilediğiniz şekilde arama yapabilirsiniz. Aramalarınızı fiyata ya da metrekareye göre belirleyebilir, doğrudan belirli iller için de arama yapabilirsiniz. Örneğin; İstanbul için arama yaparak sadece İstanbul’da satışa sunulan gayrimenkulleri görebilirsiniz. Birden fazla il seçerek ya da sadece mesken, sadece arsa veya sadece iş yeri tercih ederek de aramalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Arama işlemlerinizi yukarıdaki görselde yer alan arama uygulaması sayesinde dilediğiniz şekilde gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Görselde de fark edeceğiniz üzere birçok arama kriteri üzerinden sorgulama yapmak mümkün. Albaraka Türk tarafından satışa sunulan gayrimenkulleri detaylıca incelemek için BURAYA TIKLAMANIZ yeterli. Açılan sayfada dilediğiniz gibi arama yapabilir, farklı fiyat aralığındaki sorgulamalar neticesinde bütçenize uygun konut, iş yeri ya da arsayı çok daha hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Haberkredi.net

Gelişmelerden Haberdar Olun

@