Al Baraka duyurdu: Geri ödemesi para bile değil! 40 bin TL ihtiyaç kredisi kullanıma sunuldu

Uygun ve cazip koşullar altında kredi kullanımı yapmak isteyen vatandaşlar için sevindirici haberler geldi. 40 bin TL tutarındaki finansman desteği ile pek çok kişinin kredi kullanmasına olanak sağlanacak...

Kredi 15.09.2022 - 09:37 15.09.2022 - 09:37 Serhat Karaman

Gelen bir son dakika bilgisi ile Al Baraka isimli özel banka kuruluşu tarafından çok sayıda vatandaşa cazip kredi verileceği bildirildi. Ülkemizde büyük bir müşteri portföyüne sahip olmasa da toplumun bir kesimi tarafından öncelikli tercih edilen özel banka kuruluşlarından Al Baraka bankasının yeni kredi kampanyası dikkat çekti. Aylık düşük taksit tutarları ve düşük faiz oranları ile sunulan kredi kampanyası kapsamında vatandaşlara kış öncesi umut olacak ödeme anında yapılıyor.

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte kış lastiğinden eğitim için tablet ya da bilgisayara pek çok kategoride masraflar da arttı. Doğalgaz zammı ve elektrik zammı da dikkate alındığında pek çok kalemde harcamalar iki katına yükselecek. Bu noktada ise vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak ve kış aylarını rahat geçirmek için kredi kampanyalarını sık sık araştırıyor. Pek çok özel ve devlet banka kuruluşu tarafından verilen kredi destekleri ise dikkat çekiyor. Peki; Al Baraka tarafından sunulan kredi kampanyası neleri kapsıyor, kimler nasıl başvuru yapabilir?

AL BARAKA 40 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR!

Özel banka kuruluşları arasında yer alan Al Baraka bankası tarafından henüz duyurulan düşük faiz ve masraflı ihtiyaç kredisi ile çok sayıda vatandaş ödemelerini kolayca gerçekleştirebilecek. 

Aylık düşük taksit tutarları ile ödemelerin yapılacağı kredi kampanyasının koşulları ise haberin devamında, Haber Kredi adresinde...

KREDİ ÇEKME KOŞULLARI

  • Kredi tutarı: 40 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay Vade
  • Faiz Oranı: Yüzde 2,6
  • Aylık Taksit Tutarı: 1.905,13 TL
  • Toplam geri Ödeme: 68 Bin 584,21 TL

Al Barkaa duyurdu: Geri ödemesi para bile değil! 40 bin TL ihtiyaç kredisi kullanıma sunuldu

Bu koşullar altında sunulan kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler Al Baraka bankasının resmi internet adresinde yer alan "Jet Hızında Başvur" başlığı ile, mobil uygulamadan ve banka şubelerinden direkt olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@