Son zamanlarda gündemde en çok yer alan konu emekli promosyonu olmuştu. Emekli promosyonları noktasında oldukça bol davranan Akbank emeklilerin gözde bankası haline geldi. Son zamanlarda promosyon ve kampanyalarıyla sık tercih edilen bankalardan birisi olan Akbank'tan bir güzel haber daha geldi. Emekliye anında 26 bin TL ödeme yapacak.

Avantajlı hizmetleriyle müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan kampanyalar yaratan Akbank sunduğu avantajlı hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Düşük faiz oranları nedeniyle kredi olanakları açısından sevilen banka Akbank emekliye bir müjde daha verdi. 

O ilde öğretmen olanlar dikkat! Promosyon tutarları artırıldı rakam 20 bin lirayı aştı! O ilde öğretmen olanlar dikkat! Promosyon tutarları artırıldı rakam 20 bin lirayı aştı!

BELGESİZ KEFİLSİZ 26 BİN TL!

Avantajlı hizmetleriyle oldukça sevilen bankalar arasında yerini alan ve son olarak promosyon ücretiyle emeklinin yüzünü güldüren Akbank müşteri kitlesini arttırmaya devam ederken başlattığı son kampanya ile oldukça tercih edilmeye başlandı. Kredi olanakları nedeniyle takından takip edilen Akbank'ın kredi olanakları araştırılmaya başlandı. 

Kefil ve şart aramadan 26 bin TL krediyi emekliye sunan Akbank detaylarıyla merak edildi. Özellikle de kış aylarında ihtiyaç ve giderlerin artmasıyla birlikte Akbank'ın kredi olanakları araştırılmaya başlandı. Akbank'ın kredi hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler bunu nasıl yapmaları gerektiğini sordu.

AKBANK MÜŞTERİSİ OLUN! ANINDA PARANIZ CEBİNİZDE OLSUN!

Müşterilerine birçok olanak sağlayan Akbank kredi olanaklarından yararlanmak için yapmanız gereken şey oldukça basit. En yakın Akbank şubesine giderek Akbank müşterisi olabilir ve anında kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Müşteri kitlesini ajantajlı hizmetleriyle günden günde arttırmayı başaran Akbank, nakite ihtiyacı olan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. 

En yakın Akbank şubesine giderek Akbank müşterisi olabilir ve tüm kredi olanaklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Çok yakında Akbank krei olanağının 26 bin TL.den 30 bin TL.ye çıkarılacağı da konuşulan konular arasında yer alıyor.