Akbank'tan 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Müjdesi

Akbank'ın bireysel müşterileri için başlattığı 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasına talep her geçen gün artıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Vatandaşların ihtiyacı olan miktarda talep edeceği kredinin geri ödemesini 3 ay erteleyerek nakit ihtiyaçlarını karşılaması hedefleniyor. Hızlı başvuru imkanı sağlanan kredi kampanyasın sayesinde vatandaşların tüm ihtiyaçları için en uygun kredi miktarını belirlemesi ve kullanmaya hemen başlamaları öngörülüyor.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank yeni bir kredi kampanyasına daha imza attı. 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi desteği sunan Akbank, vatandaşların geri ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilmesini sağlamak adına 3 ay erteleme imkanı tanıyor. Cazip faiz oranları ve vade seçenekleri ise vatandaşların ilgisini bir hayli çekmiş durumda.

36 aya kadar vade fırsatı sağlanan kredi kampanya kapsamında %1,60’dan başlayan faiz oranları ise dikkat çekiyor. Son dönemde gelen zamlar ve artan ihtiyaçlara yönelik Akbank’ın sağladığı kredi desteği özellikle geri ödemenin ertelenmesi sayesinde çok sayıda vatandaş için fayda sağlayacağı ifade ediliyor.  

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank’ın sunduğu 3 Ay Ertelemeli Kredi kampanyası sayesinde birçok ihtiyacınız için yeterli finansman desteğine kolayca ulaşılması mümkün. Kredi kampanyasından yararlanmak için banka tarafından aynı zamanda kolay başvuru yöntemleri de kullanılabiliyor. İlgili krediden yararlanmak isteyenleri Akbank internet veya mobil şubeleri üzerinden ya da telefon şubesi ile başvurularını kolayca gerçekleştirilmeleri sağlanıyor. Öte yandan Akbank şubelerinden vatandaşların kredilerini talep etmeleri mümkün.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Faiz Oranları

Bankacılık sektöründe son dönemde yaşanan kredi kampanyaları yarışında Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi kampanyası ile öne çıkmayı başardı. 3 bin – 100 TL arasında finansman desteği sağlayan Akbank, 50 bin TL ya da altında kredi talep edenler için 36 ay, 50 bin TL ve üzeri için ise 24 ay vade uyguluyor. %1,60’dan başlayan faiz oranları ise vatandaşların bu krediye olan taleplerini artırdı. Acil nakit desteğine ihtiyaç duyan herkesin Akbank tarafından sağlanan söz konusu krediden yararlanabilecekleri ifade ediliyor.  

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN