Akbank Yeni Müşterisi Olacaklara Büyük Müjdeyi Verdi! Akbank Hesabı Açan Herkese Anında Nakit Hediye

Akbank son zamanlarda müşteri portföyünü genişletmek istediğini duyurdu. Bu süreçte attığı yeni adımla birlikte ilk kez Akbank müşterisi olacak vatandaşlar için harekete geçti ve bu süreçte nakit para vereceğini duyurdu.

Kredi 01.02.2022 - 11:38 01.02.2022 - 11:38 Serhat Karaman

Bankalar daha fazla müşteriye ulaşmak için son dönemlerde adeta birbirleri ile büyük bir kıyas içine girdiler. Bu süreçte bankalar arasında meydana gelen rekabet bir süre sonra müşteriler için yeni fırsatların gündeme gelmesine neden oluyor. 

Günümüzde vatandaşlar içinde bankalar büyük bir yer tutuyor. Bütün finansal işlemler bu süreçte bankalar aracılığı ile yapılıyor Bu durumda kredili ürünlere teşvik etmek, bankanın sunduğu hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak adına çeşitli hediyeler ve fırsatlar sunuluyor. Özellikle pandamı döneminde vatandaşlar için bankalar özel kredi kartı fırsatları açıklamaktan geri kalmadılar. 

AKBANK İLK KEZ MÜŞTERİSİ OLACAKLARA 250 LİRA HEDİYE EDİYOR

Akbank son yılların en aktif ve en çok dikkat çeken bankalarından birisi olarak ifade ediliyor. Bu süreç içerisinde  yeni bir kredi kartı kampanyası hazırladığı duyurdu. Bu kampanya ile birlikte Akbank Axess ve Wings kredi kartları ile başvuru yapacak ve banka tarafından bu başvurusu sorunsuz bir şekilde onaylanacak olanlar için yeni bir kampanya hazırladığını duyurdu. Ancak bunun için daha önce vatandaşların Akbank ile çalışmamış olmaları ve özellikle belirtilen nitelikteki kredi kartlarını kullanmamaları gerekmektedir. 

AKBANK 250 LİRA HEDİYE KAMPANYASININ DETAYLARI NELER?

Akbank sunmuş olduğu kredi kartı kampanyası ile birlikte vatandaşlara sürecin daha cazip hale gelmesi için 250 lira Chip Para hediye ediyor. Bununla birlikte başvuru yapmak ve bankacılık çalışma koşullarına uygun olmak yeterli olacak. Kampanyadan onaylı kişiler yararlanabilecek. 

Axess ya da Wings kampanyasının ardından 500 lira ve üzerinde yapılan harcamalarda herhangi bir şart aranmaksızın anında banka tarafından 250 lira Chip para hediye edilecek. Bununla birlikte bir yıl boyunca kart sahibinin herhangi bir masraf ya da kart aidatı ödemesine de gerek kalmayacak. 

Banka tarafından kampanyanın 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacağı belirlendi. Bunun ardından bankaya giderek kart başvurusu yapmak yeterli olacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@