Geçtiğimiz aylarda başlatılan bankaların promosyon kampanyaları emklinin yüzünü güldürmüştü. 10 bin TL.ye kadar promosyon ödemesi alan emekliler ekonomik açıdan oldukça rahatlamıştı. Emeklilerin promosyon alımlarının ardından bankaların kampanyaları bitmek bilmedi. Müşterilerini ellerinde tutabilmek ve aynı zamanda müşteri skalalarını daha da genişletmek adına bankaların emekli promosyonların ın bitip bitmediği merak konusu oldu. Akbank Yapıkredi Garanti Emekli promosyon başvuruları bitti mi, ne zaman bitecek? Hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

Emeekliler için bankaların sağladığı promosyonlarıkn başvuruları devam ederken 3 sene kalma sözü veren emekliler emekli maaşlarını diledikleri bankaya geçirerek promosyonlardan yararlanılmasını sağladı. 10 bin TL.ye varan promosyonlardan yararlanma imkanı bulun emekliler sadece emekli promosyonlarını değil bankaların diğer kampanyalarını da incelemeye başladı. Birçok kişi bankaların emekli promosyon başvurusunun bitip bitmediği merak ederken Ekim promosyon ücretlerinin ne kadar olduğu da merak konusu haline geldi. 

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURULARI BİTTİ Mİ?

Emekliler emekli promosyon başvurularının bitip bitmediğini oldukça meralk ederken birçok kişi 'emekli promosyon başvuruları bitt mi?' sorularını sormaya başladı. Emekli promosyonları ile ilgili birçok gelişme yaşanırken bankaların ekim ayı promosyon ücretleri de oldukça merak edildi. Akbank, Garanti bankası, QNB Finansbank ekim ayı promosyon ücretleri...

EKİM AYI ZİRAAT BANKASI PROMOSYONLARI

Akbank web sitesinde yayınlanan emekli promosyon ücretleri şu şekilde;

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

  • 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500,00 TL,
  • 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625,00 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750,00 TL tutarında olmak üzere, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır.

EKİM AYI AKBANK PROMOSYONLARI

Akbank resmi web sitesinde yayınlanan emekli promosyon ödemeleri açıklaması şu şekilde;

  • SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı 01 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 7.000 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.
  • Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

EKİM AYI GARANTİ BANKASI PROMOSYONLARI

Garanti bankası resmi web sitesinde yayınlanan emekli promosyon ücretleri şu şekilde;

  • Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilerimize 6.000 TL’ye varan nakit promosyona ek 1.500 TL bonus fırsatı!
  • Kampanya geçerlilik tarihi 1-31 Ekim 2022’dir. Bankamız Kampanya Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.