Akbank Vatandaşın Yüzünü Güldürecek! Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 10 Bin Lira Verecek

Akbank kredi kampanyaları ile vatandaşın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanlara 10 bin liraya kadar anında hızlı kredi şartları belli oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Akbank son zamanların en çok kredi kampanyası düzenleyen bankalarından birisi olarak ifade ediliyor. Özel bir banka olmasına rağmen sunmuş olduğu fırsatlar ile birlikte e çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Akbank hesap sahibi olanlar için yeni bir kredi kampanyası hazırladı.

Akbank bu sefer müşterilerinin yüzünü güldürmek için harekete geçecek. Acil paraya sıkışan müşterilerine 10 bin lira limitli, kolay ödeme seçeneklerinin bulunduğu düşük faizli kredi vereceğini açıkladı.

AKBANK PARAYA İHTİYACI OLAN MÜŞTERİLERİNİ UNUTMADI

Akbank acil paraya ihtiyaç duyan vatandaşlar için harekete geçti. Ancak bunun için öncelikli olarak Akbank müşterisi olunması gerekiyor. Hesap sahibi olanlar acil nakit ihtiyaçları karşısında artık büyük panik yaşamayacaklar.

36 ay ödeme vadesi bulunan Akbank kredi seçeneği ile birlikte 10 bin lira limitli düşük faizli kredi alabilirsiniz. Yeni kampanya bankanın resmi internet sayfası üzerinden duyuruldu. Belirlenen şartlara sahip olan Akbank müşterileri hızlı bir şekilde, hatta evden çıkmadan telefonları aracılığı ile kredi çekebilecekler.

AKBANK 10 BİN LİRA HIZLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Akbank Vatandaşın Yüzünü Güldürecek! Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 10 Bin Lira Verecek2

Akbank hesap sahibi olanlar aynı zamanda 10 bin lira ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde ilk ödemelerde sorun yaşamaları halinde ödeme erteleme seçeneğinden faydalanabilecekler.

Akbank direkt uygulaması üzerinden kredi çekmek mümkün. Onay alan müşterilerin yeniden banka şubesine gitmesine gerek kalmadan tutar hesaplarına otomatik olarak gönderilecek. Düşük faizli kolay ödeme imkanları bulunan kredi sadece internet ya da telefon aracılığı ile alınabilecek.

SMS ile kredi almak isteyenler Kredi yazıp boşluk bırakıp kimlik numarasını yazdıkları takdirde 4425 numaralı hesaba mesaj gönderebilecekler. Böylece dakikalar içerisinde kredi onayı gelecek ve para hesaba gönderilecek.

HABERİ PAYLAŞ: