Akbank Vadeli Hesapla Birikimlerinizi Katlayın ! 32 Günlük Yüzde 18,50 Faiz Fırsatı Akbank'ta

32 günlük vadede yüzde 18,50 vadeli mevduat oranı ile birçok bankayı sollayan Akbank, birikimlerini katlamak isteyen bireylerin iştahını kabartıyor.

Finans 14.10.2021 - 11:20 14.10.2021 - 11:20 Ezgi Karaman

Akbank Direkt vadeli hesap, parasını Akbank’a getirenlere yüksek faiz kazancı sunmaya devam ediyor. 32 günlük vadede ,50 vadeli mevduat oranı ile birçok bankayı sollayan Akbank, birikimlerini katlamak isteyen bireylerin iştahını kabartıyor.

Akbank, mevduat hacmini artırmak için vadeli hesaplar için uyguladığı faiz oranını artırdı. 32 gün esnek vadeli mevduat hesabı açanlara ,50 faiz oranı veren banka, birçok mevduat sahibini Akbank’ta buluşturmaya kararlı. Üstelik parasını Akbank’a taşıyanlara birçok bankacılık hizmeti ücretsiz olarak sunulurken tüketici kredisinden konut kredisine kadar birçok kredi seçeneğinde de uygun faiz oranları sunulmakta.

1.000 TL’den 1.000.000 TL’ye Kadar Tüm Mevduatlarınız İçin Destekçiniz Akbank !

Akbank, 1.000 TL’den 1.000.000 TL’ye kadar her bütçeye uygun vadeli mevduat hizmeti sunmakta. Paranız 1.000 TL’den yüksek olduğu müddetçe ne kadar olursa olsun 1 haftadan 400 güne kadar vadeli hesap açtırabilir, mevduat tutarınızı artırdıkça daha fazla kazanabilirsiniz.

32-gunluk-para

Dilerseniz 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık sabit faiz anlaşmaları yapabilir ya da 1 haftadan başlamak üzere esnek vade seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Üstelik Akbank vadeli mevduat hesabı açtırmak için şubeye gitmenize gerek yok. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık servisleri üzerinden birkaç dakika içerisinde vadeli hesabınızı açabilirsiniz. Eğer Akbank hesabınız yoksa Akbank mobili telefonunuza indirip yine birkaç dakika içerisinde hesap açtırabilirsiniz.

Hesabınız açıldıktan ve şifreniz SMS ile telefonunuza iletildikten sonra başka bankadaki mevduatınızı Akbank hesabınıza aktarabilir, size özel vade seçeneklerinden birini tercih ederek hesabınızı hemen açabilirsiniz. Kısa vadeli mevduat hesabı arayanlara özel günlük faiz avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Mevduatını Akbank’a Getirenlere Düşük Oranlı Kredi Fırsatı

Mevduatını Akbank’a taşıyanlar yüksek mevduat faizlerinden yararlanırken kredi kullanımlarında da avantaj sağlıyor. Vadeli Akbank hesabını kullanan bireylerin kredi başvuruları standart müşterilere nazaran çok daha kolay sonuçlanırken oran konusunda da ekstra indirimlerden yararlanmak mümkün.

Kredi başvurularınızı da Akbank şubesine gitmeden online kanallar üzerinden yapabilir, kredinizi sadece birkaç dakika içerisinde hesabınıza aktararak ihtiyaçlarınız doğrultusunda harcayabilirsiniz. Yapacağınız EFT ve havaleler için de ek bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Kısacası Akbank ile çalışmaya başladıktan sonra ister mevduat, ister kredi müşterisi olun, birçok bankacılık işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirip özel kredi ve mevduat oranlarından faydalanabilirsiniz.