Akbank Teknoloji Harcamalarına 100 TL Hediye Veriyor!

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Akbank müşterilerine harcama yaparken kazandırmaya devam ediyor. Akbank kredi kartlarıyla Teknosa’da alışveriş yapanlara 100 TL!

Ekonomi 28.10.2021 - 12:07 28.10.2021 - 12:07 Göksel Sarı

Alışveriş kampanyaları vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. İhtiyaçlarını karşılarken bir yandan da bankalardan para kazanmak isteyenler, bu kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Akbank da müşterilerinin yüzünü güldüren bir kampanyaya imza attı. Akbank Teknosa kampanyası kapsamında alışveriş yapan müşterilerine 100 TL chip para vererek dikkatleri üzerine çekti. Akbank müşterileri Teknosa’dan yapacakları teknolojik cihaz alışverişlerinde 100 TL hediye kazanma fırsatı elde ediyor.

Akbank Kart ile Teknosa’da 100 TL Hediye

Akbank Teknosa kampanyasına resmi web sitesi üzerinden veya Akbank mobil bankacılık uygulaması kullanarak katılım sağlanabiliyor. Akbank tarafından duyurulan bu cazip kampanyaya göre Teknosa mağazasından yapılacak ilk 500 TL ile 1.499 TL arasındaki alışverişe 50 TL, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL chip para hediye ediliyor.

Akbank resmi web sitesi üzerinden duyurulan kampanya tarihlerine göre Akbank kartlılara özel sunulan bu avantaj 23 Ekim – 21 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacak. Teknosa web sitesi üzerinden yapılan ilk 500 TL ile 1499 TL arasındaki alışverişe 50 TL hediye edilirken, 1500 TL ve üzeri alışverişler için 100 TL hediye chip para verilecek.

Akbank Teknosa Kampanyası Katılım Koşulları

Alışveriş yaparken kazanmak isteyenler Akbank’ın bu cazip kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Kampanyaya katılmak için ilk kart sahiplerinin ilk harcama yapmadan önce Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklaması gerekiyor. Kampanyada sadece bireysel ve ticari Akbank Kart dahil ediliyor.

Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki "Kampanyalarınız" başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanmış oluyor. Akbank Mobil üzerinden yapılan katılımlarda ise, Akbank tarafından 'kayıt oldunuz' mesajı geldikten sonra kampanyaya başlar. Bu kampanyanın faydalarından yararlanmak isteyen Akbanklı müşterilerin, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından TEKNOSA  yazıp 4566'ya SMS göndererek kayıt olması şarttır. Kampanyaya sanal POS'tan yapılan işlemler edilmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@