Acil nakit ihtiyacı olan kişilere son dakika duyurusu Akbank tarafından geldi! Yapılan açıklama ile birlikte şimdi Akbank müşterisi olan kişilere yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL'nin anında verileceği ifade edildi. Başvuru yapmak isteyen kişiler için gerekli olan şartların neler olduğu sık sık aratılırken yapılan açıklamalara göre verilecek olan bu kredi detayları hakkında da Akbank açıklamalarda bulundu. 

YÜZDE 0 FAİZ ORANI İLE 10 BİN TL VERİLECEK! 

Konu hakkında yapılan açıklamaların ardından 1 Mart 2023 tarihi ile birlikte 31 Mart 2023 tarihleri arasında Mart ayında 10 bin TL nakit avans verileceği öğrenildi. Bu açıklamalar ile birlikte başvuru yapmak isteyen kişilerin hangi şartlar dahilinde başvurularını tamamlayabileceği gibi detaylar ise merak edildi. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yaptığı paylaşım ile birlikte de başvuru yapacak olan kişiler için tüm detaylar belirlenmiş oldu. 

Kamu bankası başvuru yapanlara 7500 TL ihtiyaç kredisi verecek! Kamu bankası başvuru yapanlara 7500 TL ihtiyaç kredisi verecek!

DETAYLAR BELLİ OLDU! 

Akbank tarafından yapılan açıklama ile birlikte kişilerin kullanırken almak istediği kredi ve detayları şu şekilde verildi;

  • Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,36 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 01.03.2023 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
  • Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
  • Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.

Başvuru sonucunda Akbank müşteri temsilcileri ile yapılacak olan görüntülü görüşme sonucunda onay bölümünün de geçilmesi ile birlikte anında kullanılabilmektedir.