Akbank Hızlı Para Kampanyasını Duyurdu! Evraksız, Belgesiz ve Ücretsiz Olarak Anında Nakit Çekilebilecek!

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların anında Akbank üzerinden evraksız, belgesiz ve ücretsiz olarak nakit çekmesi sağlanacak. İşte nakit desteği arayanlara kaçırılmayacak destek!

Finans 28.02.2022 - 22:34 28.02.2022 - 22:34 Serhat Karaman

Akbank’ın Axesslilere özel anında nakit destekleri devam ediyor. Herhangi bir kredi işlemi yapmak zorunda kalmadan Hızlı Para ile nakit sorunlarını çözüme kavuşturmak isteyenler için cazip oranlar sunulacak. Dijital kanallar üzerinden, ATM veya şubelerden günün her saatinde işlem yaparak kolayca ihtiyacınız olan nakit desteğinden yararlanabilirsiniz. 

20.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarına özel müşterilerine Hızlı Para desteği ile destek çıkan Akbank, uygun taksitlendirme seçenekleriyle de Axess sahiplerinin rahatça geri ödeme işlemlerini gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Bütçenize uygun ödeme planı belirleyerek kullandığınız nakit desteğini uygun taksitlerle ödemeniz mümkündür. 

Akbank Hızlı Para Nedir?

Akbank Axessliler tarafından acil nakit ihtiyaçlarına yönelik diledikleri zaman evraksız, belgesiz ve hiçbir ücret ödemek zorunda kalmadan haftanın her günü kullanabildikleri nakit desteği, şubeye bile gitmeye gerek kalmadan kullanılabilmektedir. 12 aya varan taksit seçenekleri ile rahat bir ödeme dönemi de sunana Hızlı Para, 500 TL ile 20.000 TL arasında ihtiyaçlar için kullanılabilmektedir. 

Haber

Başvuru işlemleri için vatandaşların Axess Mobil, Akbank Mobil, Akbank ATM’leri, şubeler, Akbank Telefon Şubesi veya SMS ile yapılması mümkündür. SMS ile yapılacak başvuru işlemlerinde HP yazıp 6665’e kısa mesaj gönderenler kısa sürede başvuru işlemlerini tamamlamış olurlar. Gelen onay sonrasında nakit desteğinden anında ilgili kanallar üzerinden vatandaşların kullanmaları sağlanmaktadır. 

Akbank Hızlı Para Hesaplama 

Akbank’ın Hızlı Para avantajlarından yararlanarak anında nakit desteği almak isteyenler başvuru işlemlerini doğrudan dijital bankacılık uygulamaları üzerinden gerçekleştirebilecekleri gibi ATM’ler üzerinden de bu işlemlerini rahatlıkla yapmaları sağlanmaktadır. 

Hızlı Para kapsamında 12 ay vade ve yüzde 1,80 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu oranların dışında ekstra bir ücret ödenmeden 1.000 TL’lik bir nakit talebi için aylık 95,49 TL taksit ödeyerek nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hızlı Para kapsamında en fazla 20 bin liraya kadar nakit talep edilmektedir. Ayrıca Ticari kartı olanların Ticari Hızlı Para sayesinde benzer şekilde nakit desteğinden yararlanması sağlanmaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@