Akbank Hızlı Kredi Kampanyasıyla Anında 50 Bin TL Cepte!

Acil nakit ihtiyacı olanlara sevindirici haber Akbank'tan geldi. Borcunu ödemek veya ihtiyaçlarını karşılamak için nakit para arayanlar, Akbank'ın hızlı kredi kampanyasıyla anında 50 bin TL çekiyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip bankalarının başında gele n Akbank, sunduğu kredilerle de beğeni topluyor. Tüketici kredilerinde düşük faiz oranları, esnek ödeme seçenekleri ve uzun vade sağlayan Akbank aynı zamanda kredi sürecini hızlı tutmasıyla biliniyor. Akbank’tan kredi çekerken prosedürle uğraşmamak ve hemen nakde kavuşmak isteyenler için anında kredi kampanyası başlatıldı.

Akbank Anında Kredi Kampanyası Nedir?

Akbank’tan 50 bin TL veya daha yüksek tutarda kredi çekmek isteyenler için büyük kolaylıklar sunuluyor. Yüksek tutarlı ve uzun vadeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler, Akbank’ın ipotekli kredi kampanyasından yararlanabiliyor. Anında tanımlanan ve çok hızlı bir şekilde onaylanan bu kredi kampanyasında da doğal olarak bazı başvuru şartları bulunuyor.

Akbank’ın ihtiyaç kredisine başvuranların öncelikle 18 yaşından büyük olması ve herhangi bir borcu bulunmamasına önem veriliyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için gelir belgesi gösterilmesi gerekiyor. Bunun dışında çekilecek ihtiyaç kredisi taksit tutarı, başvuru sahibinin aylık ortalama gelirinin yüzde 50’sini geçmemesi önemlidir.

Akbank’tan İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Hayat sigortası yaptırarak verilen Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi için bankaya bazı belgelerin ibraz edilmesi şarttır. Bu belgeler arasında kimlik, gelir durumu, maaş bordorsu, hesap cüzdanı gibi evraklar yer alıyor. Esnaflar vergi levhasını göstererek Akbank’tan ihtiyaç kredisini daha hızlı bir şekilde çekebiliyor. Bu krediye başvurmak için internet şubesi, Akbank şubeleri, telefon şubesi ve mobil bankacılık hizmeti yeterli oluyor.

En kısa sürede Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak ve onay almak için SMS ile başvuru yapmak mümkün gözüküyor. KREDI yazıp 4425’e gönderen herkes TC bilgilerini ve talep ettiği kredi miktarını da yazarak başvuruda bulunabiliyor. Ayrıca 444 25 25’li Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak bulunduğunuz her yerden Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurabilirsiniz. Akbank’ın bu kredi kampanyasında uyguladığı güncel faiz oranları yüzde 1.67 oranından başlıyor.

HABERİ PAYLAŞ: