Akbank Herkese Anında 5 Bin TL Faizsiz Hoş Geldin Kredisi Veriyor!

Akbank'lı olmanın ayrıcalıklı dünyasına adım atan tüm müşterilere anında 5 bin TL hoş geldin kredisi veriliyor. Akbank'ın 5 bin TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyasında sıfır faiz uygulanıyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektörünün en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankalarından Akbank yine dikkatleri üzerine çeken bir kampanyaya imza atıyor. Akbank resmi web sitesi üzerinde yer alan duyuruya göre, ilk defa Akbank’lı olup bankanın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isteyenlere anında 5 bin TL kredi veriliyor. Akbank hoş geldin kredisi kapsamında başvurular sadece Akbank mobil uygulaması üzerinden alınıyor.

Akbank Mobil Hoş Geldin Kredisi Detayları

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından Akbank, mobil uygulama ve mobil bankacılık sistemi üzerinden bankaya kayıt olanlara yeni fırsatlar sunuyor. Akbank ilk defa müşterisi olanlara faizsiz 5 bin TL kredi vermesiyle yine adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu kredi kampanyasından sadece ilk kez Akbank’lı olanlar faydalanabiliyor.

Akbank mobil bankacılık sistemi üzerinden kayıt olup müşteri olanlara, faizsiz ve masrafsız anında 5 bin TL kredi veriliyor. Akbank resmi web sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre, kredi ilk defa ve uzaktan müşteri edinimi sürecini geçen Akbank’lı müşteriler için geçerli tutuluyor. Her müşterinin sadece 1 kere yararlanabileceği bu kampanya sadece Akbank Mobil ve İnternet kanalında tamamlanacak başvurular için geçerlidir.

Akbank 5 Bin TL Faizsiz Kredi Başvurusu

Akbank’ın bu kredi kampanyasına başvuru sırasında “Başlangıç ürünleri sayfasındaki ihtiyaç kredisi seçeneğinin” seçilmesi gerekiyor. Akbank mobil ve internet üzerinden bu kredi kampanyasına katılım sağlanabiliyor. Akbank müşterisi olduktan sonra 3 gün içinde yüzde 0 faizli krediye kolay başvuru yapılabiliyor.

Bankanın açıkladığı verilere göre 5 bin TL faizsiz kredi kampanyası kapsamında kullanılacak maksimumu kredi miktarı 5 bin TL ile sınırlandırılıyor. Öte yandan müşteriler maksimum 12 ay vade ile bu krediyi çekebiliyor. Büyük ilgi gören bu kampanyada Akbank, kredi koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğunu hatırlatıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN