Akbank Hacizli Evleri Düşük Fiyattan Satıyor! Ev Sahibi Olmak İsteyenler Bu Fırsat Kaçmaz!

Ekonomik zorluklar giderek artarken ev sahibi olmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Akbank, elinde tuttuğu hacizli evleri piyasaya göre neredeyse yarı fiyatına satıyor. Akbank'tan konut nasıl alınır?

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Mevcut ekonomik koşullar altında ev sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken, hayallerindeki evi satın almak isteyenler kara kara düşünmeye başladı. Her geçen gün biraz daha önemli hale gelen evlere talep azalmadan devam ediyor. Giderek artan kira fiyatları yüzünden artık kendi evinde oturmak isteyenlere müjdeli haber Akbank’tan geldi. Akbank, elinde tuttuğu hacizli evleri yeni sahiplerine çok uygun fiyatlarla satıyor.

Akbank Düşük Fiyatla Konut Satışına Başladı

Kendi evinde yaşamak isteyen ve artık giderek artan kira borcu yükünden kurtulmayı düşünenlere Akbank yeşil ışık yaktı. Akbank, icralık olan evleri piyasa fiyatının neredeyse yarısına satmaya başladı. Türkiye’nin dört bir yanında icra yolu ile Akbank’ın kontrolüne geçen evlerin satışı ara vermeksizin devam ediyor. Uygun koşullar altında ev sahibi olmak isteyenler de Akbank tarafından satılığa çıkarılan konutlara büyük ilgi gösteriyor.

Akbank’ın bu kadar ucuz fiyatlara konut satışına başlaması, piyasadaki dengeleri de değiştirdi. Hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler Akbank’ın konutlarına ve ilanlarına göz atmadan araştırma yapmıyor. Akbank’ın farklı alanda ticari faaliyet göstermesi sebebiyle KDV mükellefi olmadan uygun fiyatlarla konut satması büyük ilgi görüyor.

Akbank’tan Konut Almak İçin Ne Yapılır?

Akbank, ev sahibi olmak isteyenlere çifte destek sunuyor. Hem piyasa fiyatının altında konut satışı yaparak büyük talep gören Akbank aynı zamanda uygun faiz oranlı kredilerden yararlanmak isteyenlere de çözüm üretiyor. Akbank ev sahibi olacaklara yüzde 1.39 faiz oranıyla uzun vadeli konut kredisi fırsatı sunuyor.

Akbank’tan konut satın almak için öncelikle şubeye giderek evin eskper raporunda belirlenen oranda teminat yatırmanız gerekiyor. Akbank’a konut için teminat yatırdıktan sonra sisteme giriş yapmanız için size bir şifre veriliyor. Bu şifreyi kullanarak Akbank web sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra konutlara yeni teklif yapmak mümkün oluyor. 7 günlük teklif süresi sonunda en yüksek fiyatı veren Akbank müşterisi konutun sahibi oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN