Akbank Faizsiz Kredi Kampanyasına Büyük İlgi! Başvurular Devam Ediyor

Müşterilerine her zaman en uygun koşullarda kredi desteği yapan Akbank faizsiz kredi kampanyasıyla gündeme geldi. Başvuruların devam ettiği Akbank faizsiz kredi şartları araştırılıyor…

Kredi 27.10.2021 - 12:05 27.10.2021 - 12:05 Göksel Sarı

Özellikle koronavirüs pandemisinden sonra pek çok vatandaş ekonomik olarak belini doğrultmakta zorlanıyor. Enflasyonun giderek yükselmesi ve artan maliyetler yüzünden acil nakit ihtiyacı olan kişiler çözümü bankalardan kredi çekmekte buluyor. Türkiye bankacılık sektöründe en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip bankalardan biri olan Akbank, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere müjdeli haberi verdi. Akbank faizsiz kredi kampanyası ile cepleri yormadan, hızlı ve kolay bir ödeme planıyla müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılıyor.

Akbank Faizsiz Kredi Kampanyasının Şartları

Önde gelen özel bankalardan Akbank, faizsiz kredi kampanyasını sadece ilk defa Akbanklı olan müşterilerine sunuyor. Daha önce Akbank ile kredi kartı ya da ihtiyaç kredisinde çalışmamış olanlar bu kampanyadan faydalanabiliyor. Mobil uygulama ya da internet bankacılığı üzerinden Akbank müşterisi olanlar, üye olup giriş yaptıkları anda bu kredi fırsatlarını değerlendirebiliyor.

Akbank’ın internet bankacılığı kanalını kullanıp buradan hizmet alan yeni müşteriler, üye olduktan soran evraklar kurye ile evinize gönderiliyor. Evrakların imzalanmasından sonra 3 gün içinde faizsiz ihtiyaç kredisi kullanılabilir hale geliyor. Akbank bu kampanya ile yeni müşterilerine verdiği krediden 1 TL bile faiz almamasıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca kredi başvuru masrafları da sadece banka tarafından karşılanıyor.

Akbank İnternet Bankacılığıyla Faizsiz Kredi Fırsatı

Yeni müşterilerine tanışma kampanyası kapsamında faizsiz kredi veren Akbank, ayrıca kredi tahsis ücreti, hayat sigortası primi ve diğer masrafları da müşterisine ödetmiyor. Akbank’ın faizsiz kredi kampanyasında üst limit 5 bin TL olarak belirleniyor. Maksimum vade süresi 12 ay olan bu kampanyada Akbank’lı olan yeni müşteriler kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyor.

Akbank’tan bu koşullarda 5 bin TL çeken biri, aylık 416 TL taksit ödeyerek 12 ay sonunda kredi borcunun tamamını faiz ödemeden kapatmış oluyor. Akbank faizsiz kredi kampanyası sadece internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden kullanılabiliyor. Akbank’ın 5 bin TL faizsiz kredi kampanyası müşteri bazında olduğu için herkesin sadece 1 kere faydalanabileceği bir kredi türüdür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@