Akbank Emekliye 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Kredi Veriyor!

Emekli maaşını Akbank'tan alan milyonlarca müşteriye müjdeli haber geldi. Emekliler için başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında Akbank, 36 ay vadeli 100 bin TL kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Akbank, emekli müşterilerinin talepleri doğrultusunda büyük ilgi gören bir kampanya başlattı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler, banka koşullarına uygun olması halinde 100 bin TL tutarında onaylı ihtiyaç kredisini hemen kullanabilecekler. Akbank’ın emeklilere özel başlattığı bu ihtiyaç kredisi kampanyasında düşük faiz oranları uygulanıyor.

Akbank Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Sadece Akbank müşterilerine özel başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında emekli maaşını bankadan alanlara kredi onayı veriliyor. Akbank bu kapsamda 100 bin TL’ye kadar acil nakit ihtiyacı olan emeklilere 36 ay vade seçeneğiyle finansman desteği sunuyor. Bu cazip ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin emekli maaşlarını Akbank bünyesine taşıması gerekiyor.

Akbank’a emekli maaşını taşıyan herkes, koşulsuz şartsız Akbank emekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. Kredi kapsamında 100 bin TL tutarına kadar işlem yapmak isteyenler, başvuru sonrasında kredi için onay alıp alamayacaklarını öğrenebilirler. Ayrıca bu krediden yararlanmak için bankanın belirlemiş olduğu müşteri politikalarına uygun olmak gerekiyor.

Akbank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Akbank tarafından son güncelleme ile birlikte duyurulan bu kampanyada sadece emekli maaş müşterilerine 100 bin TL’ye kadar destek veriliyor. Bu krediyi almak ve düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişiler, emekli maaşını aldıkları bankadan Akbank’a maaş taşıma işlemi yapması gerekiyor. Bu sayede emekli maaşlarını Akbank’tan almaya başlayacak müşteriler için hemen kredi fırsatları sunuluyor. Akbank resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulan emekli ihtiyaç kredisi kampanyasında maksimum kredi tutarı 100 bin TL olarak belirleniyor.

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın kredi başvurusunda bulunan emekli maaş müşterilerine sunduğu vade seçeneği de 36 ay ile sınırlı kalıyor. Emekli maaş müşterisi olduktan sonra Akbank’ın SMS yöntemiyle kredi başvurusunda bulunmak kolaylaşıyor. SMS’e Kedi yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numarası yazıp 4425’e göndermek yeterli oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN