Akbank Duyurdu! 0.77 Faiz Oranlı Krediye Başvurular Başladı!

Acil nakit ihtiyacı olanlar, Akbank'ın 0.77 faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Akbank'ın müşterilerine sunduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye bankacılık sektöründe hem bireysel hem de ticari alanda milyonlarca müşterisi bulunan Akbank, yine adından sık sık söz ettiren bir kampanyaya imza attı. İhtiyaç kredisi ürünlerinde müşteri memnuniyetine büyük önem veren Akbank, son duyurusunda faiz oranlarını açıkladı. Akbank’ın yüzde 0.77 faiz oranıyla sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular devam ediyor. Akbank resmi web sitesi üzerinden bu ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını paylaşan yetkililer başvuru şartlarını sıraladı.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen kişilere 50 bin TL’ye kadar yüzde 0.77 faiz oranlı finansman desteği veriliyor. Acil nakit ihtiyacı olan, alacaklarını ertelemek istemeyen ve borçlarını hemen kapatmayı düşünenler Akbank’ın ihtiyaç kredisine başvuruyor. Bu kredi kampanyasında düşü faiz oranı yanı sıra pek çok avantaj sunuluyor. Aynı zamanda Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ertelemeli şekilde ödeme yapılabiliyor.

Akbank’a ait resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden duyurulan ihtiyaç kredisine göre 36 ay vadeli ödeme yapılabiliyor. Daha önceden Akbank müşterisi olup kredi kullanmış kişiler bu krediden hemen yararlanabiliyor. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasında kullanım koşulları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Acil nakit ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamak isteyen vatandaşlar Akbank kredilerine büyük ilgi gösteriyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İhtiyaç kredilerinde yüzde 0.77 faiz oranını hemen kullanmak isteyen kişiler, Akbank şubelerine şahsen başvuruda bulunabiliyor. Aynı zamanda daha önceden Akbank’tan kredi çekmiş ve bu kredilerini düzenli bir şekilde ödeyip borcunu kapatmış olanlara daha hızlı onay çıkıyor. Akbank 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 0.77 oranında faiz uyguladığı için büyük ilgi görüyor.

Akbank’ın bu kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler Akbank resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak işlemleri başlatabiliyor. Akbank’ta SMS ile kredi kampanyasına da yoğun talep yaşanıyor. Acil nakit ihtiyaçlarını en uygun koşullarla kapatmak isteyenler Akbank’ı tercih ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN