Akbank ATM'lerinden İhtiyaç Sahipleri İçin Ödeme Yapılacak! Acil Nakit Arayanların Yüzünü Güldürecek Kampanya!

Acil nakit ihtiyacına olan vatandaşlara Akbank üzerinden nakit ödemesi yapılacak. ATM’ye giderek başvurmak yetiyor. Kefilsiz, şartsız nakit avans fırsatı!

Finans 05.03.2022 - 17:30 05.03.2022 - 17:30 Serhat Karaman

Her geçen gün artan nakit ihtiyaçları için vatandaşlar bankaların kredi kartı nakit avans ve ihtiyaç kredisi hizmetlerini tercih ediyor. Ancak yüksek faiz oranları ve uzun süren kredi süreci nedeniyle kredi çekmek yerine nakit avans almayı tercih edenlerin sayısı da son dönemde bir hayli artış gösterdi. 

Türkiye genelinde tüm Akbank ATM’leri önünde kuyruk oluşturacak fırsat sayesinde vatandaşların nakit ihtiyacına rahatlıkla finansman çözümleri bulması sağlanıyor. Düşük faz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile en uygun oranlarda geri ödeme yapılabilecek.

Akbank Ücretsiz Taksili Nakit Avans 

Ücretsiz Taksitli Nakit avans ile Akbank Axesslilerin 15.000 TL’ye kadar nakit arayışını kolayca nihayete erdirmesi mümkündür. Muhtelif bankalardan da benzer nakit avans duyurularının yapılmasının ardından oranlarını ve geri ödeme seçeneklerini düzenleyen banka, 12 aya varan vadelerle rahat bir ödeme planı oluşturulmasını da sağlıyor. 

Kredi prosedürü ile uğraşmak zorunda kalmadan nakit desteği almak isteyenlere cazip destek sunan Akbank, 200 TL – 15.000 TL arasında tüm ihtiyaçları için finansman sağlayacak. Yüzde 1,80 faiz oranlarının yer aldığı nakit avans uygulamasına başvurmak için Akbank’ın dijital kanallarının veya doğrudan ATM’lerin kullanılması mümkündür. Ayrıca Akbank’ın yeni müşterilerine özel sunduğu kredi paketlerinden de düşük faizli ihtiyaç kredileri aracılığıyla yararlanılması hedefleniyor. 

Haber

Taksitli Nakit Avans Başvurusu 

Akbank Axess’e özel Ücretsiz Taksitli Nakit Avans için başvuru yapmak isteyenler Akbank Telefon Şubesini arayarak işlem yapabilirler. Bunun yanı sıra Axess Mobil üzerinden ‘’Kartlar’’ menüsünü de kullanarak ‘’Taksitli Avans’’ kullanımı mümkündür. Akbank Mobil veya diğer dijital kanalardan kullanılabilir nakit avans limitine göre 15 bin liraya kadar işlem yapılması mümkündür. 

Ayrıca Akbank’ın Hızlı Para uygulaması kapsamında 500 TL – 20.000 TL arasında tutarda ATM’ler üzerinden günlük çekim miktarı kadar işlem yapılması mümkündür. Müşterilerinin ihtiyacı olan nakit desteğini zorlanmadan en kısa yoldan almasını sağlayan Akbank, avantajlı oranları ve geri ödeme planıyla en uygun nakit desteğini sağlamaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@