Akbank tarafından yapılan duyuru, özellikle acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların ilgisini çekti. Borçlarını kapatmak isteyen, ihtiyaçlarını karşılamak için nakde sıkışan ve bütçesine destek arayanlar için cazip ihtiyaç kredisi fırsatı Akbank’tan geldi. Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından biri olan Akbank, düşük faizli ve esnek ödeme seçenekli ihtiyaç kredisi kampanyasını resmen duyurdu.

Akbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Akbank, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine yüzde 0.99 faiz oranları ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Akbank resmi web sitesi üzerinden son dakika haberi olarak yapılan duyuru, nakde sıkışan vatandaşları sevindirdi. Akbank üzerinden 0.99 faiz oranı avantajıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin kredi notuna dikkat edilecek.

Daha önce kredi kullanmış olup bunların geri ödemesini aksatmadan yaparak kredi notunu yüksek tutan kişilere Akbank’tan esnek ödemeli ihtiyaç kredisi fırsatı geldi. Yüzde 0.99 faiz oranları ile sunulan ihtiyaç kredisinde 3 ay erteleme şansı bulunuyor. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları açıklandı.

Akbank 0.99 Faizli İhtiyaç Kredisi Şartları Neler?

Akbank’tan cazip faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için kredi notu 1300 ve üzerinde olma şartı aranıyor. Akbank aracılığıyla ihtiyaçlarını kapatmak için nakit çekmek isteyenlerin daha önce almış olduğu kredileri ve kredi kartı borcunu kapatmış olması gerekiyor. Daha önce banka alacakları yüzünden avukatlık veya icralık olan kişiler, Akbank’ın bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanamıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank’ın uyguladığı kredi kullanım politikalarına uyan müşteriler, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Akbank, yüzde 0.99 faiz oranlı ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında başvuruda bulunan müşterilerine aynı gün içinde onay verip krediyi sağlıyor. Bunun için bankanın internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi kanallarını kullanmak yeterli oluyor. Ancak henüz Akbank müşterisi olmayan kişiler de en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilir.